Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy oda merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy oda merjek menni a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Sose volt még barátnőm, nem is csókolóztam még. 18 éves vagyok. Már eléggé unom igazság szerint. De a baj az, hogy egy kis "vakarcs" vagyok, nem vagyok magas, 173 centi vagyok és hatvan kiló, és bárkihez oda akarok menni, mindig megelőz egy ifjú Antonio Banderas, aki mindig magasabb nálam, mindig izmosabb nálam. Vagy, ha én megyek oda először, akkor se kellek senkinek. Nem vesznek egyszerűen komolyan, mert kb két évet letagadhatnék. Ráadásul, ha valakihez nyíltan odamegyek, még hülyén is érzem magam. Mert annyira lerí rólam, hogy nem vagyok ilyen típus, kb valami olyantól félek, hogy valaki odaszól, hogy "nem így kell csajozni!". Most ha jön az, hogy éretlen vagyok, meg hogy várjak még éveket, az illetőnek üzenem, hogy kapja be, attól hogy ilyen vagyok, nekem is vannak vágyaim meg igényeim. Nem értem, nekem miért nincs jogom hozzá.
2010. júl. 24. 11:09
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Ki van nyalva a seggük. Persze, hogy nekik mind nagy az önbizalmuk. Naná, nekem is az lenne, ha állandóan jönnének hozzám próbálkozni, és csak válogatnom kéne...



Igen az nekem is tetszene ha így lenne:D

Ezért lenne jó, ha fele fele arányban kezdeményeznének a nemek, na mindegy.

De jelenleg neked kell próbálkozni, tudom ez nem könnyű de ez van, mást nem tudsz tenni, a csajok soha az életben nem fognak odamenni hozzád mert ők is félnek hogy elutasítják őket meg úgy vélik hogy nem a nő dolga ez.

Maximum akkor fog csaj odamenni hozzád ha pénzéhes vagy ha tényleg nagy szerencséd van.

2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

A lányok nem kezdeményeznek, azért ez ebben a formában nem igaz. Nálam bepróbálkoznak pedig nem vagyok "jó pasi" + "gazadag pasi" tehát feltételezem másnál is bepróbálkoznak a csajok csak más nem veszi észre a jeleket.

Egyébként "elérhetetlenek" kell lenni aztán kaparják a csajok érted a falat:-)) Nem bunkónak, csak kimértnek és távolságtartónak minél jobban próbálkoznak annál inkább ne vedd a lapot aztán valósággal futnak az ember után:-))

Hogy sok pali körül udvarolja az egy egy dolog, de mindig az kell ami nem lehet megszerezni aztán ezáltal Te leszel az egyetlen a többi fiú pedig hoppon marad.

Ezzel a módszerrel több igen népszerű leányzót is megkaptam már. Próbáld ki.

2010. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

"Ezzel a módszerrel több igen népszerű leányzót is megkaptam már. Próbáld ki."


Jó, akkor rá se nézek egy jó csajra, aki tetszik. Lehet, h pesszimista vagyok, de már most sejtem, mi lesz a vége: valaki más elviszi...xd

2010. aug. 2. 18:11
 34/46 anonim ***** válasza:

Nem, nem rá sem kell nézni, hanem érezd jól magad a bőrödben, csináld a napi teendőid, normálisan beszélgess lányokkal csak légy elérhetetlen számukra.

Hidd el előbb utóbb piszkálni fogja a csőrüket.

2010. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
dobj be 1-2 felest , aztán go
2010. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Kerdesemvan ***** válasza:

Nem tudom miért gondolod úgy,hogy egy 16éves éretlen hozzád képest. Én mikor 15 éves voltam a barátom 19 éves volt azóta együtt vagyunk most 18 vagyok és remekül megértettük egymást mindigis.


Bízz magadban, szerintem probálj meg előbb neten ismerkedni ,beszélgetni lányokkal.

Sok sikert hozzá:)

2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

először ajánlanék netes társkeresést ,kezdetnek jó lesz.

love.hu sok sikert :)

2010. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
20 fiú vagyok.. nekem is sokáig ez volt a problémám mint neked! Most nem akarok nagyképű lenni de a méreteim hál isten jók (a péniszemet kivéve mert az csak 14cm rohagyon meg..:@) 185 magas vagyok 80kg..... Én is sokáig fostam odamenni.. de most nyár elején megindult a föld: Elhatároztam hogy ha megtetszik egy lány lesz ami lesz odamegyek hozzá és beszélgetek vele... 2 hónap alatt 3 ilyen csaj volt... és egyiknél sem égtem le... viszont az nagyon fontos hogy ne alakuljon ki kínos csend.... mert az a leggázab egy randiban!!!!! Ne attól parázz hogy mi lesz hanem azon gondolkodj hogy mivel tudnád megfogni valami jó szöveget találj ki.... De ha rosszul is sikerülne a randi akkor mi van??? Semmi! Max a csaj kiröhög és kész ezen nem kell izgulni...
2010. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

"először ajánlanék netes társkeresést ,kezdetnek jó lesz.

love.hu sok sikert :)"


Bocs, de odáig nem fogok süllyedni, akkor már inkább vennék egy guminőt. Legnagyobb lúzerségnek tartom ezt a társkeresősdit (mármint az én korosztályomban) és nem hiszek az internetes kapcsolatokban. Ha élőben nem tetszek meg egy lánynak, és nem nézhetek a szemébe, az úgyis régen rossz. Nem fogok vigaszt keresni a többi hozzám hasonló lúzer között.

2010. aug. 6. 21:37
 40/46 anonim ***** válasza:

Szevaasz!

Te mitől félsz? nem vagy vakarcs,egy alfahím vagy,szal odamész és nyomod nekik a szöveget.kit érdekel más vélemyéne?a csaj a tiéd lesz,oké??

2010. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!