Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy oda merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy oda merjek menni a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Sose volt még barátnőm, nem is csókolóztam még. 18 éves vagyok. Már eléggé unom igazság szerint. De a baj az, hogy egy kis "vakarcs" vagyok, nem vagyok magas, 173 centi vagyok és hatvan kiló, és bárkihez oda akarok menni, mindig megelőz egy ifjú Antonio Banderas, aki mindig magasabb nálam, mindig izmosabb nálam. Vagy, ha én megyek oda először, akkor se kellek senkinek. Nem vesznek egyszerűen komolyan, mert kb két évet letagadhatnék. Ráadásul, ha valakihez nyíltan odamegyek, még hülyén is érzem magam. Mert annyira lerí rólam, hogy nem vagyok ilyen típus, kb valami olyantól félek, hogy valaki odaszól, hogy "nem így kell csajozni!". Most ha jön az, hogy éretlen vagyok, meg hogy várjak még éveket, az illetőnek üzenem, hogy kapja be, attól hogy ilyen vagyok, nekem is vannak vágyaim meg igényeim. Nem értem, nekem miért nincs jogom hozzá.
2010. júl. 24. 11:09
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Legyen stílusod, öltözz úgy, ahogy jól esik, legyen egyéniséged és próbáld növelni az önbizalmad! Én is önbizalom hiányban szenvedtem, de már nem és azóta közvetlenebb vagyok az emberekkel és barátnőm is van!

Úgyhogy hajrá, sok sikert! ;) :)

2010. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

11:39 - "Na látod. ez a te bajod. akinél lenne esélyed az nem jó. nagyon válogatós vagy..."

Ugye te sem akarsz/szoktál olyannal összejönni aki nem tetszik? Na látod.

Ha valami miatt nem tetszik valaki, legyen az külső vagy belső tujadonság, akkor fölösleges erőltetni, úgy sem éreznéd jól magad vele.

2010. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Ezt a gyúrás dolgot nem ajánlom! 18 éves testépítő vagyok. Annyit az egészről hogy inkább visszataszítónak találnak mintsem vonzónak, de lesz@rom:)
2010. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

13:09:

De ő nem azért nem jön össze valakivel, mert nem tetszik neki, hanem a kora alapján. Meglát egy 15 éves jó csajt, aki tetszik neki, de nem jön össze vele a kora miatt. Ez a probléma, nem az, hogy a kinézete nem tetszik neki.

2010. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
11:39 vok. én nem azt mondom h olyannal járjon aki nem tetszik neki... 15 éves lány nem lehet szép? és nem azt mondom hogy annyira építse ki magát. elég ha egy kis izmot pakol magára nem kell túlzásokba esni
2010. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
15:31 te legalább megértetted mit akarok kifejezni:)
2010. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Vagy odamész a lányokhoz és csajozol vagy soha nem lesz nőd!Sokan ki fognak nevetni és megalázni, de férfinak lenni ilyen, senki sem mondta hogy jó, de a nők soha nem fognak hozzád menni, ez van.

20f

2010. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Ki van nyalva a seggük. Persze, hogy nekik mind nagy az önbizalmuk. Naná, nekem is az lenne, ha állandóan jönnének hozzám próbálkozni, és csak válogatnom kéne...
2010. júl. 24. 21:06
 29/46 anonim ***** válasza:
"Ki van nyalva a seggük..." Hát ez igaz a plázap_icsákra, akiken valószínűleg elsőre megakad a tekinteted, de azért a legtöbb nőre nem. Képzeld el milyen egy átlagos vagy csúnya lánynak. Inkább örülj hogy te férfi vagy, tudományosan igazolt tény hogy a nők sokkal kevésbé fektetnek hangsúlyt egy férfi külső tulajdonságaira, mint a férfiak a nőére. Egyébként meg ha nem mész oda, nem tudom mit vársz. Az csak a nagyon-nagyon jóképű/híres/gazdag férfiakkal van úgy hogy odamennek hozzájuk a nők. Vagy hogy nem koptatja le őket 10-ből 9. De ha 100 csajból csak 1 hajlandó szóba állni veled, és miután megismer, megszeret, akkor is jól jártál, mert végülis csak 1 barátnő kell, nem? Ja és egyébként a legszebb lányok között is vannak nagyon rendesek, mielőtt a plázap_icsás dolgot nagyon elkönyvelnénk... Én ismerek egy 16 éves modell lányt, aki bárkit simán megkaphatna, de szinte mindig tök átlagos (vagy csúnya) külsejű fiúkkal jár, és mindig azt mondja hogy neki csak az számít hogy milyenek belül (és láthatóan komolyan is gondolja). Te is bármikor összefuthatsz egy ilyennel, de csak akkor ha nem szégyellsz odamenni hozzá :)
2010. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
szerintem igen is tetszel jópár lánynak, csak lehet hogy nem mutatják ki, és emiatt nem veszed észre!
2010. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!