Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mivan? Sürgős.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Sürgős.

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy suliba járunk (egyik osztálytársam bátyja) és úgy vettem észre még a suliba, hogy tetszem neki, csomószor nézett, köszönt nekem akkor is mikor még nem is ismertük egymást jóformán az ajtóba előreengedett úgy hogy szinte meghajolt :D ... megegyszer megkért egy apróságra és mikor megcsináltam neki megsimogatta a vállam.

Most ő tesz nekem egy kis szívességet és ezt msn-en szoktuk megdumálni, hogy majd mikor találkozzunk, csakhogy, így msn-en ő sosem ír nekem mindig én írok neki, és nem tudom, hogy ez most azért van-e mert igazából nem is tetszem neki, vagy azért mert esetleg azt gondolja, hogy csak a szívesség miatt írok neki, vagy még valamire gondoltam...régen tetszett nekem egy haverja...és esetleg lehet, hogy attól tart még mindig ő tetszik és, hogy nem lenne értelme próbálkoznia nálam...

Hogyan derítsem ki, hogy bejövök-e neki, mert máskülönben nem nyomulok... ?



(Bocs hogy csak azt írom szívesség , de kicsit ritka szívesség és hát nem tudhatom kik vagytok, hátha valaki rájönne)

Segítsen aki tud, légyszi!!


2010. júl. 21. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem nyomul mert meleg. 95%-os bizonyossággal hiszem ezt. A maradék 5% pedig hogy RANDA vagy!!
2010. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ugy beszélgettek hogy alig van szünet és folyamatos akkor szeret vagyis lehet hogy csak tetszel neki és azért nem ír rá mert a fiuk szeretik ha lányok kezdeményeznek igy érzi hogy érdekled őt.
2010. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a 2. -nak 1. ... nem vagyok ronda... de azért kössz a választ
2010. júl. 21. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

lol?

ha folyamatosan beszélgettek az csak aztjelenti h mindig van közös témátok semmi köze nincs ahhoz h szeret-e gondold csak végig


kérezz rá konkrétan az amit most csináltok az csak baráti szivességek ebből sehova se fogtok kilyukadni

2010. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is csak elvárja,hogy te írj rá mert túl büszke ahhoz,hogy esetleg ő kezdeményezzen,és ki tudja,lehet,hogy ő meg így tesztel téged,hogy tetszik-e neked.Soha nem tudhatod mi jár ilyenkor egy srác fejében;)-Szóval szerintem nem kell aggódnod,ha tetszetek egymásnak akkor az úgy is ki fog derülni,nem kell siettetni a dolgot...
2010. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szija ^^

Én mindig úgy gondoltam,ha igazán érdeklek egy fiút,akkor az már a minimum tőle,hogy rámír msnen.Szóval muszály,valahogy felkeltened a figyelmét,mert abból amit leírtál nemhiszem,hogy tetszenél neki.De egy srác figyelmét elég könnyen fel lehet kelteni.Nem kell mindig azonnal ráírni msnen, mert még azthiszi loholsz utána.És szerintem ne mindig erről a kis "szivességről" legyen szó, hanem mélyebb dolgokról.Amiből azt gondolhatja,hogy Te már érett vagy hozzá.

2010. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!