Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem ezt? Elsülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem ezt? Elsülhet egyáltalán rosszul (mert szerintem nem)?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon tetszik egy lány, de nem merem megszólítani, ezért kiagyaltam egy haditervet. Egy felé járunk haza a suliból, és avolna a tervem, hogy megkérem valamelyik ismerősömet, hogy támadja meg hazafele a lányt, én mögötte leszek majd és segítek neki, ezzel pedig azonnal bevágódnék nála. Szerintetek jó terv ez?

Elsülhet esetleg rosszul is? Mit gondoltok?


2010. júl. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
figy! itt van 41 válasz.. abból 40 ember azt mondja h totál hülyeség! mért nem hiszed már el h baromságot csinálsz?! de ha akarod csináld nem szólok bele. :$
2012. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
Lehet, hogy azért nem válaszol, mert már a sitten ül a haverjával, mert megtették. :)
2015. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!