Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem ezt? Elsülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem ezt? Elsülhet egyáltalán rosszul (mert szerintem nem)?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon tetszik egy lány, de nem merem megszólítani, ezért kiagyaltam egy haditervet. Egy felé járunk haza a suliból, és avolna a tervem, hogy megkérem valamelyik ismerősömet, hogy támadja meg hazafele a lányt, én mögötte leszek majd és segítek neki, ezzel pedig azonnal bevágódnék nála. Szerintetek jó terv ez?

Elsülhet esetleg rosszul is? Mit gondoltok?


2010. júl. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy?


Nagyon fiatalka lehetsz.

Ne bonyolíts!!

Állj elé, és mond meg neki!

Ne a háta mögött akciózz...ráadásul más ember bevonásával, meg főleg ne!!

18L

2010. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
79%

nagyon szánalmas így bepróbálkozni... remélem beszólogat nektek egy 200 kiló izom kopasz csóka, oszt próbáld akkor megvédeni a nőt.. nekem nagyon nem jönne be, én meg tudom védeni magam.. kérlek, ne legyél már ilyen gyík, mond meg neki, hogy bejön neked! meg amúgy is, az hogy megvédenéd, nem jelentené azt, hogy rögtön a karjaidba ugrik és összejön veled.. ja és még valami: hogy tudtok egyfelé hazamenni suliból július közepén??

15/L

2010. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

jaja, ez nagyon gázos :S

amit az előző írt, az viszont aranyos :) nekem szimpi lenne ez a srác.

am még mondok egy haveros "haditervet", csak ahhoz tudnod kell a nevét.

szal: mentek kb egymáshoz közel, egyszercsak berobban a haverod közétek és így szól:

*sziasztok, ti ismeritek egymást?

*nem *nem (mondja a csaj is meg te is)

*jó, akkor bemutatom, ő itt jancsi, ő meg juliska, na jólvan, szevasztok!

és elhúz. ti meg álltok ott megdöbbenve, nem hiszitek el h van ilyen, erre mondhatod a csajnak, h

*nézd már mekkora barom! vagy te ismerted? mi baja volt?

am merre mész? elkísérhetlek egy darabig ;)

2010. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
De miért? Még össze is jöhetne és szerintem így több esélyem van nála, mint ha csak eléállnék azzal, hogy mennyire tetszik és szeretnék vele járni.
2010. júl. 19. 18:03
 15/52 A kérdező kommentje:
Nem július közepén megyünk egyfelé haza, hanem tanév közben. :)
2010. júl. 19. 18:06
 16/52 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz még jó is, mert tudom a lány nevét, de szerintem az, hogy megvédem hatásosabb lenne.
2010. júl. 19. 18:07
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

öcsém :D

inkább téged kéne ütni :D

kapsz segítséget vagy anélkül vagy ilyen h.lye ?

állj elé , helló szia , mit szólnál ha együtt sétálnánk egy ideig ?

2010. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ezt felejtsd el..

Pl: azt mondtad megkérnéd haverodat. Jó tételezzük fel bejön. Összejössz a csajjal.. és véletlen meglát titeket egyszer 'haverkodni'/bulizni/dumálni, szóval levágja hogy haverok vagytok.. Szerinted mi lenne belőle..?

Lapát édes fiam, lapát szerintem. Nem hiszem hogy nagyon örülne.

2010. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim válasza:
100%
Az emberlányállatok csak a hőskorban ájultak a megmentő királyfi ölébe. Ma a sárkány a nyerő náluk. ;Đ
2010. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagyok benne, hogy ez nagyon rossz ötlet, ha esetleg össze is jöttök akkor kémytelen leszel mindent megszakítani a haveroddal mert ha a csaj észreveszi, hogy vele beszélsz akkor ott lesz balhé és ha kiderül ha nem rosszul jársz
2010. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!