Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem ezt? Elsülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem ezt? Elsülhet egyáltalán rosszul (mert szerintem nem)?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon tetszik egy lány, de nem merem megszólítani, ezért kiagyaltam egy haditervet. Egy felé járunk haza a suliból, és avolna a tervem, hogy megkérem valamelyik ismerősömet, hogy támadja meg hazafele a lányt, én mögötte leszek majd és segítek neki, ezzel pedig azonnal bevágódnék nála. Szerintetek jó terv ez?

Elsülhet esetleg rosszul is? Mit gondoltok?


2010. júl. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Akkor egy távoli ismerőst kérek meg rá, akivel nem találkozok. Ez már verhetetlen terv! És tudom, hogy szemétség ilyet tenni, de annyira tetszik ez a lány, hogy el nem tudom mondani és ha másképp nem megy, hát akkor nem megy.
2010. júl. 19. 18:15
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és ha megvéded,akkor szerinted uttána fogtok dumálni? Vagy akkor majd mersz vele?
2010. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Utána már minden könnyebb lenne, a nagy ijedtségre meghívnám valahova, közben dumálnánk, msn, esetleg telószám csere, meg így már megismerne a buszon is, ülhetne velem tudnánk dumálni az úton, aztán valahogyan csak összejönnénk!
2010. júl. 19. 18:21
 24/52 anonim válasza:
50%

Hát te baromvagy kisfiam...:D máshogy is ellehetne intézne meg h nem megvédeni meg ilyesmi csak 1 kicsit gondolkozni kéne de te a legegyszerűbb dolgot próbálod meg ami nemis működni.:D felejtős drágám... én a helyedben máshogy próbálnám meg.:D


15/L ^-^

2010. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan?
2010. júl. 19. 18:26
 26/52 anonim ***** válasza:
77%

Az is BŐVEN elég hogy úgy helyezkedsz a buszon hogy szem előtt legyél Neki. Ha Te mindig látod Őt... Ha figyelgeted, egy idő utána fel fog neki tűnni, aztán ha Te is szimpatikus vagy Neki megereszt egy mosolyt, vagy legalább hosszú szemkontaktus. Utána pedig nyugodtan odamehetsz. Ha pedig tudomást se vesz rólad, kár is próbálkozni...


Amúgy túl sok filmet nézel. Majd pont mikor megtámadják utána egy szintén tök idegennel lesz kedve járkálni, meg MSN-t telefonszámot megadni. Szerintem nagyon fiatal lehetsz még, ez nem így működik. Másrészt meg a haverod is egy bolond ha belemegy ilyenbe, majd a lány jól megjegyzi az arcát és mehet a rendőrségre...

Felejtsd el ezt a hülyeséget még most, amúgy már az hogy erről beszélsz, ennek a tervezgetése is bűncselekmény. Az meg hogy nyilvánosan teszed...


No comment

2010. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
73%

Te komolyan ennyire sötét vagy?! embver, gondolkozz! megtámadtatod...belegondolsz abba, hogy ezzel akár egy életre tönkreteheted? retteg kimenni az utcára, mégha poén is. Ha esetleg be is jönne (bár, ha a te is, és a csaj is ilyen gyökerek vagytok, akkor kinézem), egyszer borul ki a bili: "ja szívem, csakhogy tudd: én küldtem rád X ideje azt a barmot, hogy támadjon meg, mert fostam szólni. ugye nincs hari?"

Ilyenek után örülj, hogy nem köt fel az első fára. Nem neked való a csajozás na

19L

2010. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
34%

hát ha velem elkezdene vki kötekedni az utcán, úgy beoltanám, hogy sírva futna el :D nekem pl. nem imponálna, ha valaki leállítaná. talán megeresztenék egy 'kösz, de meg tudom magam védeni'-t oszt csá. szerintem tényleg menj oda hozzá, és mond meg neki, hogy tetszik neked, az sokkal szebb és romantikusabb tud lenni, mint ez az idióta terv.

15/L

2010. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
50%
ez rohadtnagy ötlet!.....a svindlerek-ben. de itt szó sel lehet róla.hidd el nem fogna összejönni úgy mint ahogy elképzelted.nagy cumi lesz belőle és a csaj kreténnek fog tartani.én is megjártam már ezekből a hülyeségekből.aztán rájöttem h nincs más esélyem ,mint h odamennyek és megmondjam h szalámiskenyér.
2010. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
33%

* nem jönne össze*

talán így kell nem?

2010. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!