Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem ezt? Elsülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem ezt? Elsülhet egyáltalán rosszul (mert szerintem nem)?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon tetszik egy lány, de nem merem megszólítani, ezért kiagyaltam egy haditervet. Egy felé járunk haza a suliból, és avolna a tervem, hogy megkérem valamelyik ismerősömet, hogy támadja meg hazafele a lányt, én mögötte leszek majd és segítek neki, ezzel pedig azonnal bevágódnék nála. Szerintetek jó terv ez?

Elsülhet esetleg rosszul is? Mit gondoltok?


2010. júl. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
Gyökééér! és :"DD 14:41 háhhááááá a csajnak segítene te balf...sz nem a haverjának-.-!! xD hát ez jo:DD
2011. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
XDDDD
2011. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
remélem a csajod (ha bejön) egyszer elolvassa ezt XD
2012. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Sinya93 válasza:
Te vagy az Gábor Alex ? xd
2012. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim válasza:
fent vagy a face [link]
2012. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
Hey te tul sok Lovag vs Sárkány vagy Smallville-t néztél XD
2012. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
na figyelj én tudom, hogy miért akarod6akartad ezt:) nyílván félsz, hogy leráz.. és lehet, hogy hatásosabb lenne ez a megmentős dolog, de az csak akkor az és szép, ha tényleg megtörténik:) egyébként hozzáteszem h én olyan lány vagyok pl ha így odajönnek hozzám hazafele menet h szia, elkísérhetlek? akkor rávágnám h nem xDD és van pár ilyen lány komolyan!:) csak úgy hirtelen ledöbben és nem tud mit mondani, nincs hozzászokva ehhez stb..:) de ez akkor se jó megoldás:D inkább vedd fel vele a kapcsolatot valahogyan máshogy.. facebook aztán meg mindig köszöngetsz neki, onnantól összekapcsolja a 2 dolgot és ha látod rajta h mosolyog meg örül neki akkor simán hívd el valahova:D
2012. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
tedd főleg ha a csaj feketeöves
2012. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:

Jó. Próbáld ki, így tapasztal az ember...De vannak problémák :

- Jól kell időzíteni hogy a csajjal nagyjából egy időben indulj el

- A haverodat időben kell riasztani, aki még (ahogy korábban írtad) távoli is

- Hol rejtőzik el a haverod? Egy bokorban, egy fa mögött vagy egy fán? Vagy elindul ugyanazon az úton?

- Ha valóban "megtámadja", honnan veszed, hogy te leszel az első aki a segítségére siet? Lehet, hogy néhányan majd jól elkapják a "bunkó haverodat", még mielőtt tudnál érvényesülni.

- A lány ilyenkor nem biztos, hogy megvárja, hogy segítsenek neki, hanem visszaszól/felgyorsítja a lépteit és elslisszol.


Továbbá, ha ezeket a problémákat elsimítottad, olvasd végig a válaszokat, mielőtt cselekedsz. Hogy közülük idézzek : "miert vagodnal be a sajnal, ha segitenel egy haverodnak ot megverni? raadasul hatulrol?"

2012. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 felkelhetetle ***** válasza:
gondolom ezek közül egy tanácsot megfogattál vagy a sajátodat hogy sült el?tied a csaj? :D kíváncsi vagyok rá nem cikizésből
2012. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!