Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem ezt? Elsülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem ezt? Elsülhet egyáltalán rosszul (mert szerintem nem)?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon tetszik egy lány, de nem merem megszólítani, ezért kiagyaltam egy haditervet. Egy felé járunk haza a suliból, és avolna a tervem, hogy megkérem valamelyik ismerősömet, hogy támadja meg hazafele a lányt, én mögötte leszek majd és segítek neki, ezzel pedig azonnal bevágódnék nála. Szerintetek jó terv ez?

Elsülhet esetleg rosszul is? Mit gondoltok?


2010. júl. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim válasza:

Van is egy ilyen film ^^ Hero wanted néven fut a dolog, a faszi uyganezt találta ki, csak szarul jött össze, és a csajt akit meg kellett volna mentenie fejbelőtték. Sok sikert ^^


Amúgy én a helyedben megszólítanám, kicsit balf.sz módon, próbálnék kinyögni pár értelmes mondatot, majd feladnám és elmagyaráznám neki hogy egészen bejön, és még ilyen baromságot is kitaláltam ami a kérdésben le van írva xD

Köbö ez bejönne ^^ bár ez több tényezőn múlik =Đ

2010. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
69%

hát... ha nekem szólna be így valaki, mint ahogy a barátod, én azonnal ráküldeném a kutyámat (rottweiler). és persze jól megmondanám, h kinek ugasson. :D már ne is haragudj, de ez csak a filmekben jön be. :D

14/L

2010. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem simán bejöhet.


26/L

2010. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Úristen:D Ezt neee:D Inkább játszatok "Ismered Ted-et?":D
2010. aug. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: az mi?
2010. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: Az Így jártam anyátokkal c. sorozatban ez a legfőbb csajozós duma. Odamegy a csajhoz, "Iiiismered Tedet?", rámutat Tedre oszt' felszívódik. Szerintem inkább tedd ezt, mint amit tervezel...


(Nem az előzőelőtti vagyok, de gondolom mindegy.)

2010. aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
51%

Édes drága cukorfalat bogyókám :D

Énis nagyon sokat álmodozok arról, hogy egyszer valaki megtámad és majd jön a szőke herceg fehér lovon... De ilyen csak a mesében van. Vagy CSAK véletlenül... Ne erőltesd! Mindenképpen rosszul sül el.

Ha szeretnél tőle valamit akkor esetleg menj hozzá oda és kérdezz tőle.. A jó tanács az, hogy legyen rajtad valami piros, karkötő vagy póló.

L/14

2010. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
50%

te hulye vagy:

"megkérem valamelyik ismerősömet, hogy támadja meg hazafele a lányt, én mögötte leszek majd és segítek neki, ezzel pedig azonnal bevágódnék nála"


miert vagodnal be a sajnal, ha segitenel egy haverodnak ot megverni? raadasul hatulrol?

2011. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Végül a csaj depis lesz a sokktól, és lehet már nem arra fog menni haza mint te hanem taxival minden nap.
2011. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
meg, hogy a csaj bátornak gondolna téged és beszolna egy 110kg full izom néger gyereknek mivan zsírg*ci akkor is megvédenéd?:D
2011. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!