Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők? Kicsit hosszú

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők? Kicsit hosszú

Figyelt kérdés

Már megint a nők! Talán ez legyen a legkisebb problémám. Mégis nekünk férfiaknak a nő az aki kell, még ha kiakasztó vagy bosszantó netán idegesítő akkor is! Na persze nem minden formában, éppen ezért lesznek a válások és a megcsalások amiket megelőznek a csalódások.

Mivel én vagyok a sorsom kovácsa, fogtam hát magam és regisztráltam egy társkereső helyen. Hülyén hangzik, de az életben nem megy ez a Hollywoodi ismerkedési forma. Esetleg meg lehetne próbálni stend up komedi féleképp... Erre lenne ezer ötletem:

Buszon:

- Szia, látom van melletted egy üres hely, betölthetem?

Ha azt feleli, hogy igen akkor az már kezd jó lenni, pláne ha mosolyog, ha nemet mond elég így folytatni:

- Akkor csak simán leülnék.

Humorérzék híján ezt a nő megélheti a bunkósság magas fokának is, így elküldhet bennünket melegebb éghajlatra ezért ilyenkor közölhetjük vele:

- Tudod mit, nem is kell annyira felizgattál, hogy jobb ha állva maradok.

Ha mégis megengedi a hölgy hogy vele közösen üljünk ki lehet találni valami jó kis témát, feltéve ha nem a kor divatja szerint d...ja be a fülét épp valami féle Twillightes számot hallgatni, ha mégis még akkor is van esély, addig kell bűvölni amíg nem kezdi el zavarni ekkor kiveszi és már kérdezhetünk is:

- Gyakran be szoktad d..ni? - Ez persze megint erősíti a bunkóssági faktort, meg hát hülye kérdés, de valahogy el kell kezdeni.- Mármint a füled, úgy értem, hogy már meguntad a zenét feldobnék valami témát hátha elkapod.

Felejtsük el, ez csak a nyálas filmekben létezik, meg elég bénának és töketlennek tűnnénk a csaj szemében, egy elkényeztetett anyuci kedvencének akit már megint nekik kell pátyolgatni, ugyan ki kíváncsi arra, hogy nekünk lelkünk is van? Inkább ezt kérdezném:

- Mond, Te hiszel a buszon való ismerkedésben?

Persze ezzel nyilvánvalóan megint arról kap képet, hogy taplók vagyunk, rámenősek és csak meg akarjuk d..ni, ez nem is lenne rossz, de önmagában nem elég, a nemre elég ezt felelni:

Én sem, szálljunk le!


Na de komolyra fordítva a szót, a buszon nehéz, pláne hogy a csajok nem is szeretik ezt a fajta szemezést mostanában. Szigorúan ezek csak az én tapasztalataim, és meglátásom, ez adódhat abból, hogy komplikáltabban gondolkozom mint mások, meg hogy nem egy olyan lányt keresek aki közönséges, illetve hűtlen.


Társkereső oldalak, nem vicces race:


Ezekben az a jó, hogyha sokat írsz magadról és őszintén akkor nem vagy kihívás. Állítólag minden nő belső értékeket keres, és olyan pasit aki érzékeny és tud szeretni, remek mert ezeket még meg is tudom adni, mégis azt tapasztalom, hogy ez nem kell nekik. Bánom e? Nem! Meg nem mondom miért, talán mert az igazi romantikus szerelem csak a filmvásznakon él, vagy a könyvekben? Nos igen, talán. Nem kell abban reménykedni, hogy a nő olyan lény akit száz százalékig csak Te érdekelsz, mert ez nem igaz.

A nő is álmodozik mint én, az ő álma az, hogy én kiszolgálom mindenben, az enyém ennek a fordítottja? Lehetséges, de nem törvényszerű. Vannak olyan dolgok amiket szívesen csinál együtt két különböző nemű és az nem feltétlenül a szex.

Kezdjük ott, hogy nem írok olyannak aki csak ismerkedik, csak olyannak aki tud magáról minimum három értelmes mondatot írni a jellemzésében. Aki nem tud mit írni, vagy csak besziáz, vagy a majd megismersz -féle misztériumok mögé rejtőzve akar titokzatos lenni, nálam rég nem befutó.

Én is le tudnám írni többféleképp, végső soron mindegy lenne, így is hibás lenne a tézis, vehetném humorosra de akkor bohóc lennék, romantikusra, akkor meg nyálas p....j, vagy laza macsósra akkor meg érzéketlen fatuskó. Hát kérem szépen bennem mindezek megvannak összegyúrva.


Szóval írtam már vagy 30 csajnak ott, talán 4 vissza is felelt, megnézett és kész, tetszik ez az áll egyenlőség:

Te vagy a férfi, hát teperj! Hódolj be, és magasztalj, talán ekkor észreveszlek!

Dicsérj meg oktalanul is, természeti adottságaimat helyezd előtérbe nap mint nap, az agyam ne érdekeljen, magánügyeim vannak!

Tettem azért próbákat és megkérdeztem egyet-kettőt aki megnézett, hogy mért nem ír többet, hozzátenném szerintem illettek hozzám, persze nem ronda szörös csajokról beszélek akiknek a ruházatuk márkája leginkább a Yeti-sport lenne.

Azt nagyon szeretem, hogy ha beszélgetünk, chaten vagy msnene, akkor mindig nekem kell felhívni a figyelmet arra, hogy ő is kérdezhet és kifejthet magától gondolatokat. Kezdem azt érezni, hogy ez sem kell manapság, és ezt elmondhatom 17-32 éves nőkig.


Őszinte leszek, elfáradtam a bizonygatásban, a teperésben és az ugrálásban, hogy hahó itt vagyok!

Az élet egyik értelme a nő? Inkább az értelmetlensége, persze ez most minden nőnek fájni fog és lázadni fog ellene.

Mégis ha sikerül is beszélgetni a nővel, mondjuk msnen, akkor lassan felel, vagy épp nem is figyel, persze mert közben vagy ezer pasit hülyít vagy másnapos a tegnapi buli miatt.

Erre jön még az, hogy három perc alatt eldönti, hogy én nem jövök be neki potenciálisan mert nem bizsereg tőlem. Na nekem ettől bizsereg az agyam, hogy várhatják el, hogy a kémia, mert itt arról van szó a neten működjön. (msn) B....g.

Kezdünk elbutulni és ez nagyon rossz, a dolgok leegyszerűsödése teljességgel lélekölő hatású.

Csak lehet 24 évesen el kell fogadnom, hogy a nőben csak a puncit lássam, mert Ő maga sem akar többet adni. El kell fogadnom, hogy igazán romantika sem kell.

Én még írtam anno szerelmes levelet a suliban, mert túl sok mesekönyvet olvastam... Ideje elfogadni a felnőtt életet és azokat a filmeket nézni amikben sosincs happy end.

Az életben kell próbálkozni, de ott meg eleve nem gyere be ebben a felgyorsult világban a bók, vagy a meglátni és megszeretni szisztéma. Na mindegy, majd lesz valami, nem tehetek róla én a nőben nem csak a p..cit akarom látni! Bocs hogy hosszúra sikeredett!


2010. júl. 17. 16:52
1 2 3
 11/21 Funktasztikus ***** válasza:
34%
jelen mondjuk én kicsit fiatal vagyokXD 14F
2010. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

jah ez íy leírva tök jó meg humoros, de ez élben nem jönne be, főleg nem egy hosszú nap után:P és az a helyzet hogy én olyan lány vagyok aki messziről kerüli azokat a fiúkat akik csak a puncit látják bennem. mert nekem nem erre van szükségem.

szóval nem haltak ki azok a lányok a világból, akik a fiút keresik és nem a farkat.

és én is dilemmázhatnák hogy a férfiak így a férfiak úgy, de nem oldana meg semmit, pedig köztetek is van jópár pöc$ akiket lehetne órákig szidni.

pont annyi $zar csaj van mint amennyi $zar pasi.

csak normális emberek többsége ezt elfogadja és nem hisztizik.

2010. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
jó nőket csak nagyítóval lehet találni? :) Pasikat meg Föld bármelyik sarkán,csak az a baj hogy gömb alakú.
2010. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%

Nézd, az már rossz, ha kitalált szövegekkel nyomulsz egy csajra, mert ez egyből meglátszik, és nem fog komolyan venni. Jó, legyél poénos, vicces, de ne legyen ''mű'' az egész jellemed elsőre, mert azért gondolom, hogy nem csak egyszer szeretnél leülni a csaj mellé, ha érted mire gondolok. Légy önmagad, hidd el, ez a legfontosabb.

Próbálkozni azért lehet, hátha bejön.....

2010. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
huh...hàt hosszu let :) Sztem ne csak a puncit làsd benunk :/ mi is szeretjuk a romantikàt mi is emberek vagyunk...nem csak simàn puncik...amivel azt csinàlsz amit akarsz :O 14/L
2010. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Azért ezt élmény volt végig olvasni :DDD Mondjuk élőben tuti hülyén néznék egy ilyen sztenápkomedis "nyomulásra" :D
2010. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
17:31 óta csak értelmes válasz.... hoppá megtörtem a sort xD
2010. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Valaki leírná a tartalmát? Végig nem olvasom...
2010. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát jah, ha így jönnél oda a buszon biztos hülyének néznélek...de amúgy pont egyik nap ült le mellém egy srác na és helyes volt de nő létemre én ugyan nem fogok beszélgetést kezdeményezni de ő sem szólt egy kukkot sem pedig én beszélgettem volna...szóval kezdeményezz csak mégis te vagy a pasi:D
2010. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mint fiúnak, neked kell hajtanod egy csajra, de az nem jelenti azt, hogy nem szelektálhatsz bameg :D Társkeresőn sztem alap, ha egy csaj pár nap duma után nem akar talizni, akkor lehet hagyni a piсsába az egészet :D


Élőben ismerkedésnél meg hát amit leírtál nekem túl nyomulósnak tűnik de én fiú vagyok :D Meg kell mutatnod neki, hogy tetszik neked, de egyben lazának kell maradnod. Az a tuti, ha elhiteted vele, hogy te vagy a főnyeremény, és akkor ő akar majd megszerezni téged :) És hidd el ezt 1 perc alatt is be lehet adni egy csajnak :D


Egyébként már bocs, de ha huszonévesen is sikertelen vagy az ismerkedésben, nem a csajokkal van a baj :P Persze vannak hülyébb csajok meg nem hülyék de ez azért jelent valamit :P


17/F

2011. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!