Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi legyen? (lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen? (lehet kicsit hosszú lesz, de muszály kiadnom)

Figyelt kérdés

Van egy srác..Osztálytárs..Amióta bekerültem (most kezdéskor) a suliba, azóta tetszik. Az elején én is tetszettem neki, aztán most ez elmult. Most nagyon jó haverok voltunk.. Van egy barátnőm.. Megbeszéltük hogy a srác meg a bnőm meg én találkozunk. Megtörtént a találkozás és többet röhögtünk mint valaha. Azthittem nemfognak egymásnak bejönni de ez nem így lett. A srác teljesen rávan akaszkodva a bnőmre, engem meg elhanyagol.Alig ir msnen, viszont az osztályban jól ellehet vele lenni (gondolom azért mert akk csak én vagyok ott, ergó most jó vagyok én is..). Rettenetesen szeretem, de a barátnőm is beleszeretett. Ő pedig koslat a barátnőm után, én pedig depressziós lettem, amibe más is közrejátszik. Féltékeny vagyok, őrületesen. Mikor barátnőm arról mesél hogy hívta fel a hétvégén őt stb... A srác rám se ír msnen, pedig tőlünk hangos az osztály mindent megbeszélünk. Nem merek neki elmondani semmit. Ő pedig úszik a boldogságban, hogy végre egy csaj. Pénteken újból találkozót beszéltünk meg, de énnekem már nincs kedvem, mert visszahallottam olyat, hogy őket zavarja mikor ott vagyok. Kitaláltam egy ürügyet h lehet nem engednek anyuék (ami mjuk igaz is). Erre barátnőm elküldi a beszélgetést, amibe a srác leírja, hogy lehet én (mármint én én) nemtudok jönni, de sebaj ketten lesznek.. mi van kiirva az msnjére? tyűű de várom a pénteket. rosszul vagyok és sírni tudnék, az én hibám hogy összehoztam őket. mikor látták egymás képeit fészbukon majd rámhánytak. erre... mellőzve érzem magam és nagyon fáj.

és még rosszabb lesz, ha mindenki lecsesz. csak az válaszoljon, aki legalább néhány szép szóval tud segíteni. mindjárt felrobbanok.


2010. dec. 14. 20:21
 1/5 nielindi ***** válasza:
2010. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cory Rose ***** válasza:
Most akkor tanulj meg írni először is.
2010. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szar lehet. Először is nem vagy hibás semmiben, az érzéseid is természetesek ezzel kapcsolatban. Jó, ezzel most nem vagy kisegítve.

Sajnos nem tehetsz semmit, ha ők ketten bejönnek egymásnak és megszerették egymást. Talán tényleg az a legjobb, ha egy ideig kerülöd a velük való közös programokat. Az a baj, hogy mindenképpen találkozol velük és elég rossz lehet őket így látni.

2010. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha boldogok, ne állj közéjük. Ez van.
2010. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen sport.

Valoszinüleg a barátnőd most jobb csaj nálad.


Keress mást.

2011. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!