Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor hogy is tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is tovább? Ezt nemigazán értem, mit akarhat? (egy kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Nemrég felvettem egy lányt msnre, beszélgettünk sokat, de eddig inkább csak kedvesebb voltam vele, lehet csak "barátnak" nézhet? Ha most hirtelen bunkóbb lennék lenne valami? Mert olvastam itt is hogy a lányok inkább a bunkóbb pasikkal járnak....Most nemtudom mit csináljak mivel úgyvolt, hogy összefutunk 2 hete de lemondta pár nappal előtte, mert elkell mennie szegedre, először azt gondoltam hogy nem is akar találkozni, de eszembe jutott, hogy lehet hogy tényleg csak közbejött valami, az utána következő 1 hétben nem sokat beszéltünk, néha ráírtam stb.... de a napokban olyat írt,hogy gondolkozott mindenféle dolgokon és gondolta rámír stb.... utána beszéltünk, és mondtam neki, hogy ő olyan más, olyan különleges, erre aztírta eddig ezt csak 1 ember mondta rajtam kívűl de azis csak piszkálódásból mondta erre írom hogy én ezt teljesen jó indulatból mondta utána írta, hogy most már megy.Utána a köv. nap pedig ráírtam, megkérdeztem hogyvan, milyen volt a napja, és olyan kedves és aranyos volt mint mikorl egelőször is volt....mindenre válaszolt , boldog volt, örült, értitek....és olyan jó volt vele beszélni, kérdezte hogy nem-e vettem észre hogy annyi közös van bennünk(ez jelenthet valamit? ) amúgy 16/f
2010. ápr. 17. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejösz neki,de ne legyél vele bunkó!!!
2010. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mintha lett volna már ugyanez a kérdés....pont ugyanaz a szöveg....Mind1

Hát basszus talán ne msn-en beszélgessetek.Hivd el randizni és ha megint lemondja akkor hagyd a p*csába mert akkor vagy nem akar téged vagy van egy másik pasi is a háttérben.

2010. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát jó oké tudom msn, de másik városban lakik ,és más módom nemvolt hogy megismerjem, igaz az a város fél óra innen, de akkor is. Majd elhívom megint, de nem kapkodom még el. Igen volt ez a kérdés de az utolsó 3-4 sor nemvolt, mert azóta történt, és lehet még változtat valamin.
2010. ápr. 17. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Most hívd el randizni!
2010. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj.Én is msnen alapozom meg a dolgot.De nem szabad túlzásba vinni.Én 1 hétre rá hívtam el a lányt aki szintén másik városban lakott(30 perc busszal) és randiztunk.Aztán a 2. randi már nem jött össze.Jött minden szutyok kifogással."Nem érek rá" "Sok a dolgom" "Orvoshoz kell mennem" "Elutazunk hétvégén" stb...

3 hét után azt mondtam neki "ha most nem tudunk még randizni sem akkor ha járnánk hogy lenne rám időd?" és ezzel le is tudtam az egészet.

18:57 voltam.

2010. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi....én kb a 2. héten hívtam el max.. és a randi előtt 1 héttel ugye lemondta, majd elhívom mégegyszer ha lemondja akkor nemfoglalkozok vele
2010. ápr. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!