Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? ( ne hari ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? ( ne hari ha egy kicsit hosszú lett! )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a bnőmön keresztül ismertem meg. Felvett msnre és nagyon jókat beszélgettünk. Egyre többet beszélgettünk és egyszercsak kibökte hogy tetszek neki, de nem hinné, hogy akar tőlem vmi komolyabbat. Nekem is tetszik Ő és tudja, hogy járnék is Vele. Aztán vasárnap lementem hozzá, mivel 30km távolság van köztünk, és nagyon jól elvoltunk. Ölelgetett meg mindig mosolygott rám. Persze én is ugyanezt tettem. :P És nekem ebből azz jött le, hogy többet jelentek neki esetleg, mint barát. Hogyan tudnám kideríteni, hogy mit is akar tőlem??? Tudom tudom kérdezzem me Tőle. De valahogy nics hozzá bátorságom. Lécci segítsetek!!!

16/L a srác úgyszintén!


2009. okt. 28. 13:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem szerelmes vagyok belé, mert mindig rá gondolok. Vagy reménytelen a helyzet és felejtsem el???
2009. okt. 28. 13:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azon a barátnődön keresztül, aki által megismerted... szóval talán rajta keresztül puhatold ki. Mondd neki, hogy finoman kérdezzen rá a srácnál. Biztosan segítene.
2009. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mért lenne reménytelen?:) irtad hogy ölelgetett,jol elvoltatok,tudtok sokat és jókat beszélgetni!biztosan tetszel neki,és nem vagy közömbös számára,lehet megakar még jobban ismerni?szerintem beszélgess vele mégtöbbet,csináljatok közös programokat,séta a városban,mozi,beültök valahova meginni egy üditöt,nem sok az 30 km távolság:)meg lehet oldani,és szerintem a srác is benne lenne!és ha jol kijösztök egymással hamarosan lépni fog,ha meg nem,akkor kérdezz rá hogy mért volt jo akkor ez az ölelkezés stb??...:)
2009. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinné, h akar tőled vmi komolyabbat?? Hát fiatalság, mindent ki kell próbálni, de mérlegelj, mert lehet, h neked ez nem is lenne olyan jó, mert ha ő nem gondolja komolyan, akkor csak laza kapcsit akar, amiből lehet, h te jössz ki érzelmileg sérülten! Szzval erre is fel kell készülnöd, persze, ha te benne vagy akkor hajrá!De ne nagyon táplálj érzelmeket ha csak alkalmi( ez tapasztalat)!
2009. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó húsnak híg a leve!
2009. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg! Ha nem is akar komoly kapcsolatot, egy csók tuti jól esne neki, a Te lelkednek se fog ártani, és nagyon sokmindent ki lehet deríteni egy srác csók utáni arckifejezéséből. Tapasztalat. 16/F
2009. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem is rossz ötlet. de viszont nem vagyok olyan (nyomulós), hogy csakúgy lekapjak egy fiút. :$
2009. okt. 28. 18:45
 8/13 A kérdező kommentje:

most van fennt másodszor msn-en és nem ír rám!!! =(

mit tegyek?? írjak rá énn?

2009. okt. 29. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A pasikon sose lehet kiigazodni, ezt tapasztaltam egyik pillanatban ezt másikban azt akarják.

Ha gondolod írd le nekem pontosan privibe az eseményeket és segítek ha tudok :)

2009. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne írj rá, várd meg, amíg ő akar valamit. Ha könnyen megkaphat, sehogy sem fogsz majd kelleni neki.
2009. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!