Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? ( ne hari ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? ( ne hari ha egy kicsit hosszú lett! )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a bnőmön keresztül ismertem meg. Felvett msnre és nagyon jókat beszélgettünk. Egyre többet beszélgettünk és egyszercsak kibökte hogy tetszek neki, de nem hinné, hogy akar tőlem vmi komolyabbat. Nekem is tetszik Ő és tudja, hogy járnék is Vele. Aztán vasárnap lementem hozzá, mivel 30km távolság van köztünk, és nagyon jól elvoltunk. Ölelgetett meg mindig mosolygott rám. Persze én is ugyanezt tettem. :P És nekem ebből azz jött le, hogy többet jelentek neki esetleg, mint barát. Hogyan tudnám kideríteni, hogy mit is akar tőlem??? Tudom tudom kérdezzem me Tőle. De valahogy nics hozzá bátorságom. Lécci segítsetek!!!

16/L a srác úgyszintén!


2009. okt. 28. 13:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
csapjatok a lecsóba!
2009. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ahhh elhívott egy egész éjszakás buliba. :D:D:D!!!

de viszont ahogy beszélgettünk msnen említett egy lányt hogy felkeltette az érdeklődését. :S ezt most nem értem.

olyan kétes érzelmeket küld felém. hol akar tőlem valamit hol meg nem is érdeklem. :S

most mit csináljak???? :'(:'(:'(

2009. okt. 31. 11:00
 13/13 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.

Több vasat tart a tűzben a srác.

Azt ajánlom, h te is tedd ezt, flörtölj más srácokkal is ne ragadj le egy srácnál, nehogy a végén nagyot csalódj, ha egyszer olyat ír, ami bizakodásra ad okot, ne bízd el magad, gondolj arra , h más lányok is érdekelhetik.

Amíg nem vall "szerelmet" addig ne bízd el magad ;)

2009. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!