Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi? (kicsit hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy lány, ő egy évvel fiatalabb (14f vok). Az unokatesóm legjobb barátnője és osztálytársa, tőle ismertem meg. Elkezdtünk msnen beszélgetni, rengeteget dumáltunk, élőben viszont nem olyan sokat, de azért ott is. (tudom hogy nem ideális msnen ismerkedni, de akkor még nem gondoltam komolyan) Aztán később megkedveltem, de nem szóltam neki, próbáltak 1-2x hívni ide-oda de mindig dolga volt. Azt hittem h lekoptat, aztán utána írta hogy bejövök neki és hogy nagyon kedvel. Azóta 2 hét telt el, és még mindig semmi, de most elhívtam randizni. Azért parázok mert kicsit kínos h alig beszéltünk, csak msnen. Csak egy laza séta lesz, és már vannak ötleteim csend esetére. De jó lenne valami extra. Ötletek? (/vélemények?) (Balatoniak vagyunk, és ez az egyetlen ötletem, lesétálni a partra.)
2011. febr. 10. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd el Gyros-t enni azt jó gusztustalanul lehet enni, jóókat nevettek, esetleg belefér az is h a felét a szájáról eszed meg :DDD


Félre téve a szót,nem nagyon tudok tanácsokat adni.. Legyél magabiztos, természetes, és ne parázz és minden rendben lesz :)

2011. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah az egyetlen és legfontosabb dolog h add önmagad.
2011. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Blatonon belül hol?

kezdjetek el ciki sztorikról beszélni,vagy a legviccesebb dolog ami veled történt.. milyen zenéket hallgattok..stb..:)

2011. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!