Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti szoktatok a korotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szoktatok a korotokról beszélni csak úgy?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy cégnél, ott pedig van egy 30 körüli srác, aki nagyon tetszik. Szerintem én sem vagyok közömbös neki, mert amúgy elég magának való, csendes, szűkszavú, de velem szemben be nem áll a szája és nagyon figyelmes, volt, hogy elkaptam a tekintetét, hogy engem nézett (egyszer, úgyhogy ez még nem sokat jelent). Lehet, hogy simán csak szimpatizál velem csak úgy, nem feltétlen vonzódik... Mindegy. Szóval ezt csak körítésnek írtam le. Amiről a kérdés szól:

Egyik nap random módon megjegyezte, hogy "amúgy nem vagyok olyan öreg, mint amilyennek kinézek".

Én csak furcsállottam ezt a megjegyzését, vissza kellett volna kérdeznem, hogy miért, hány éves vagy miért mondthatta? Vagy csak túlgondolom? Én azt hittem, a pasik nem nagyon szeretik a korukat firtatni. Ti szoktátok a korotokat emlegetni?

22/L



2019. okt. 26. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen 35 éves vagyok.
2019. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert azt hiszi, hogy öregnek tartod magadhoz képest, mert 30 korulinek néz ki.
2019. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak így viccesen, hogy lassan itt a 30, vastag tejet és tartós könyvet már nem veszek, stb. :D De általában nem központi téma nálam. Igaz, én nem is akarok huszonéves lánykákat meggyőzni, hogy nem vagyok túl idős hozzájuk, hisz a 40-es nők a zsánerem. :D

Egyelőre szerintem túl sokat látsz bele, de idővel úgyis minden kiderül.

2019. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!