Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten alig lehet vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten alig lehet vele beszélni, miért?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csajjal, imádnivaló élőben az egyik legjobb akivel ever találkoztam. Viszont neten teljes ellentettje, míg előben érdeklődő interneten alig ír vissza. Nem ertem. Persze az IRL dolog a fontos de így egy találkozót is kissé nehéz lebeszélni.


Kissé be vagyok zavarodba mert amúgy kedvelem, és szerintem ő is engem de nem tudom eldönteni hogy mi van igazából. Illene minden nap írnom de alig alig tudok miről. Értem hogy nem szeret felesleges dolgokról beszelni mint hogy "mit ettél milyen napod volt stb..." de most csak a jégkiralynőt jatsza vagy inkabb ne is erőltessem vele a netet hanem próbáljak meg vele irl haladni csak? (Mármint a legtobb csajról netről millió könnyű infót megtudok de róla nem sajnos)



2019. aug. 25. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
...mi az az IRL?
2019. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 In riöl lájf.
2019. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

#2


És ezt tényleg rövidíteni kellett?

2019. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívod el talizni?
2019. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan így jartam csak pasival.. Neten képtelen beszelgetni
2019. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, nagyon fiatalok? Nem mindenki van összenőve a nettel. De az is lehet, hogy ő pont az elérhetetlent játssza. Ezt neked kell kiderítened. Élőben.
2019. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!