Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (fontos)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (fontos)

Figyelt kérdés

Van egy csaj (ő is meg én is 14 évesek vagyunk) akibe szerelmes vagyok és már fél éve nem láttam. :(

Hogy vegyen fel vele a kapcsolatot és hogy valjam be neki hogy szerelnes vagyok belé?


2010. júl. 16. 15:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ok
2010. júl. 16. 21:36
 12/16 anonim ***** válasza:

"A legutolsó válaszoló vagyok:D Nagyon szívesen:)


Háát.. nem tudom figyi, egy próbát megér.. írsz neki levelet, hogy szívesen találkoznál vele stb,stb.. aztán reméljük elmegy veled egy találkára! :D

Örülök,hogy tudtam segíteni! ;)

14/L"


Megint én vagyok a 14/L =P

Majd írd meg,hogy sikerült-e a lánnyal..=D

Persze csak akkor ha szeretnéd és nem tűnök túl tolakodónak bocsi.. :$:/ Csak kíváncsi vagyok:$ :D

2010. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha összejönne vele

=)

2010. júl. 17. 09:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Na össze jött a csajjal? =P
2010. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még keresi :D

16/f

2010. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

láttam egy olyan választ h "nehogy megmondd neki h mit érzel" .. Hát bocs,de ha találkozgatsz vele és nem mondod meg h mi a helyzet,a végén még azt hiszi h b u z i vagy xD:S

Sztem keresd meg neten->írj neki levelet vagy msn-en írj h tetszik neked és szívesen taliznál vele ha ő is benne van.. szépenkedvesen, és majd kiderül h tetszel-e neki.. ha nem akk gondolom megmondja kerk-perec,és úgyis mindegy nem égsz nagyot mert nem fogsz vele találkozni.:D (nem vmi jó hozzáállás de így vanxd) ha pedig neki is bejössz akk meg úgyis mindegy mert ő is szeret meg te is őt és dúl a láv.:D találkozgattok és ennyi volt.

ne félj bevallani mit érzel.:)

rem összejön,és téll írj majd h mi van:D

sok sikert

15L

2010. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!