Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg? Nagyon fontos nekem!

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki már 7.óta tetszik nekem(most 10.es vagyok,Ő 11) Általánosban semmit nem beszélgettünk 100%-ig reménytelen volt a dolog. Tavaly nyáron egy buliban elkezdtünk beszélgetni,táncolni és 3 csók lett a vége..másnap mondta,hogy csak "egy éjszakás"dolog volt,magyarul kihasználta,hogy szeretem..:/ Októberben volt egy 1 hónapos kapcsolata,akkor úgy voltam,hogy el akarom felejteni,de nem ment..azóta egy csomót beszélgettünk chat-en(egy faluban lakunk),aza baj,hogy élőbe meg másabb és élőbe kevesebbet beszélünk. Most szombaton megint volt egy buli,ahol beszélgettünk,táncoltunk és megint csókolóztunk rengeteget.:) Azt mondta,hogy tetszek neki,de nem akar komoly kapcsolatot,csak "egy éjszakásokat". :(( (Tudom,hogy tudna szeretni csak fél a csalódástól,mert más sokszor átbaszták) de én nagyon szeretem és SOHA nem bántanám meg!! A régebbi dolgokhoz képest,ha mér idáig eljutottunk nem akarom föl adni és nem is tudom!! Hogy viselkedjek,mit csináljak,hogy összejöjjünk? Nagyon akarom őt!!
2012. febr. 14. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a történet nagyon aranyos. De van itt egy bökkenő. A srác nem kivételez még a Te kedvedért sem. Magyarán moslékkos vödörnek elmész. De barátnőnek nem. És hogy ezt honnan tudom ilyen jól?


Azért mert az a pasi aki tényleg szeret egy lát az nem szövegel hülyeségeket, hanem mindent megtesz a lányért.


De te tudod. :/

2012. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy szeretne komoly kapcsolatot veled? Sztem úgy véli könnyebb csak szexelni mint párkapcsolat, meg lássuk be, tényleg az is.


Ha nagyon akarod, talán magadnál tudod tartani egy ideig, de sokáig biztos nem.

2012. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy tudna szeretni? azt mondta, hogy csókolózós'egy éjszakás' lehetnél nem? a fejébe látsz? ez az egyik. a másik, hogy miért chaten beszélgettek? ki kell menni a térre, vagy csináljatok programokat, szerintem ez simán megoldható, pláne, ha egy faluban laktok. Viszont, hogyha csak néha elbulizgattok,csókolóztok, chateltek nem igazán fog menni szerintem. Sok sikert
2012. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!