Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FONTOS! Fiúk, nektek erről mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Fiúk, nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval egy lány és egy fiú (először találkoztak) találkozót beszélnek meg egy héttel későbbre.A fiú megígéri a lánynak,hogy majd ír,de nem írt semmit.A lány jogosan ír neki egy hét múlva csak annyit,hogy "Nem jelentkeztél".

Nektek erről mi a véleményetek?

UI:Elsősorban fiúk válaszát várom,de bárki írhat.Ti egy ilyen mondatra mit reagálnátok? Ez ugye nem minősül nyomulásnak?

Előre is köszi!


2012. márc. 22. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért nem jelentkeztem, vagy elnézést kérek, vagy elküldöm a francba.
2012. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi első,de mikor küldenéd el a francba?
2012. márc. 22. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég bunkó, hogy nem írt ha már egyszer megígérte. ha erre sem ír hagyd a francba. Én ha nem szeretnék semmit a lánytól vagy nem írnék rá semmit, vagy megírnám szépen, hogy ne erőltessük a további találkozókat.
2012. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokat csinálnak ilyent, de ahogy előttem is leírták vagy elnézést kérsz vagy elkuldöd, de ez mindig a körülményektöl függ. Gondold mindig jól meg, és csak utána válaszolj
2012. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én vagyok a lány,csak kíváncsi lennék rá,hogy ti,fiúk,hogy vennétek egy ilyen üzenetet egy lánytól.Az a pláne benne,hogy MEGÍGÉRTE.Szerintetek megkockáztassam azt az egy mondatot neki?
2012. márc. 22. 20:06
 6/10 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat.
2012. márc. 22. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
megigérte hogy ír... lehet elfelejtette, de ha te vagy olyan flegma hogy ne írj rá akkor csak gratulálni tudok..
2012. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták,hogy gáz,ha a lány ír neki.Akkor mégse az szerintetek?
2012. márc. 22. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez azért nem egy olyan dolog, amit csak úgy elfelejt az ember:D Ha viszont elfelejti, az már rég rossz.

Ennyit írhatsz neki nyugodtan, mert ki tudja mi van. Ha elfelejtette, akkor annyi, de ha például más, fontosabb dolga volt, vagy baj érte, és nem volt rá érkezése, hogy írjon, akkor nem árt ha írsz neki. Tisztában lesz vele, hogy talán ennek ellenére sem írtad le teljesen, és hajlandó lennél meghallgatni a magyarázatát.

2012. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most még csak egy mondatot nem tart be..de ha elnèzed neki ezt ès ismerkedsz vele kèsöbb összejöttök akkor azt ìgèri nen csal meg ès megcsal mert te egyszer engedtèl neki akkor màsodszor is fogsz biztos...
2012. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!