Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lányok is! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok is! Ti mit gondoltok erről/rólam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok(most töltöttem be 2 hónapja), még szűz. De még csak barátom sem volt( se csók, se semmi).

Mások elmondása szerint szép vagyok (bár én magammal sosem voltam megelégedve).

Magamat leginkább úgy jellemezném,hogy: szerintem kedves vagyok(tényleg mindenkivel, még azzal is akit legszívesebben felkennék a falra),én úgy gondolom, hogy nálunk az osztályban majdnem mindenki csak azt látja belőlem vagy azt gondolja rólam, hogy én egy kis mindenttudó jókislány vagyok és mindig otthon ülök és tanulok. :( Pedig ez egyáltalán nem igaz. Persze vannak nagyon jó barátnőim az osztályban.

Fiúk terén viszont nem nagyon éreztem még azt h vkinek úgy igazán tetszenék, pedig annyira jó lenne. :/

a suliban inkább visszahúzódóbb vagyok (órán nem szeretek jeletkezni, felelni, mert utálom mikor mindenki engem bámul), de csak ott (lehet h ezért is gondolják ezeket rólam).

Lehet h régimódi vagyok, de az olyan fiúkat szeretem akik kezdeményeznek és manapság igen csak kevés van belőlük.

Ne azt képzeljétek, hogy a szőke hercegre várok fehér lovon...csak egy normális fiúra, akivel tök jól el vagyok és szeret. :)

Szerintetek találok vha ilyet, vagy megtalál engem egy ilyen fiú? :)

17/L


2011. dec. 7. 19:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
10%
Nem .
2011. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez egyátalán nem baj csak nyugodtan van amit nem kell elsietni :D

Ui:ha 17 lennék még meg is akarnálak ismerni de hát sajna nem vagyok 17...

2011. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én tizennyolc leszek két hónap múlva, és hasonló cipőben járok, mint te :) Nekem volt már egy rövidebb kapcsolatom, de csúnyán kihasználtak, azóta óvatosabb lettem, de annyira, hogy inkább csak várok, hátha találok valakit. Szóval szerintem érthető, és majd egyszer mi is ki fogunk nyílni, és hidd el, találni fogunk társat, aki szeret minket és vigyáz ránk!

17/L

2011. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló lány vagyok, ami a belső tulajdonságokat illeti és bízom benne, hogy megtaláljuk a hozzánk való fiút. :) És én sem csókolóztam még meg semmi.

16/L

2011. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Normális fiúk nincsenek. Ha lennének normális fiúk, azok foglaltak lennének. Ha nem lennének foglaltak, akkor is az idióta lányokba szeretnének bele, nem beléd.
2011. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

17 évesen kár keseregni bármi miatt is, az, hogy abban a korban nem vagy túl ilyesmiken, nem jelent semmit. Viszont a sült galambot nem érdemes várni, picit meg kell dolgozni azért, hogy észrevegyenek. Ha egy darab követ játszol, aki nem mutat ki semmiféle érdeklődést a másik nem iránt, nem túl valószínű, hogy kezdeményezni fognak...

Egyébként a szépség erősen relatív fogalom, a lényeg annyi ezzel kapcsolatban, hogy bármilyen is vagy, valakinek valamikor biztos tetszeni fogsz.

Fel a fejjel, vannak rendes fiúk, akik tudnak szeretni, tisztelni és jó társad lennének.

20/F

2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18/F vagyok, merre fele laksz, esetleg ha van kedved ismerkedni akkor dobhatsz privátot is.
2011. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nosha csak vársz a csodára, télapóra miegymás akkor nem.

Ahhoz hogy egy fiú kezdeményezzen ki kell mutatnod, hogy bejön neked.

Ó és lazulj néha mozi, haverok, egy-két házibuli jót fog tenni ;)

2011. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem is-nekem is :D Szintén 18F
2011. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Zergee :) válasza:
Szerintem a lényeg hogy bízz magadba tudd magadról hogy jól nézel ki mert első mindig az önbizalom, az nem baj hogy még szűz vagy az se hogy még nem volt csók meg hasonló, mert általában (lehet én vagyok hülye de nálam igy van...:DD)egy kisebb "dicsőség" a fiuknak hogy velük smárolsz vagy egyebeket csinálsz elsőnek...Amúgy nem hiszem hogy könnyen észre vesznek ha te nem kezdeményezel..sok mindent nem kell csinálni csak mitoom én rámosolyogsz egy srácra vagy szemezel vele vagy hasonlók ha bejössz neki biztos oda fog menni hozzád beszélgetni..ott meg a lényeg hogy ne küld el a fenébe és ne bántsd meg...:DDD
2011. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!