Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lányok is! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok is! Ti mit gondoltok erről/rólam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok(most töltöttem be 2 hónapja), még szűz. De még csak barátom sem volt( se csók, se semmi).

Mások elmondása szerint szép vagyok (bár én magammal sosem voltam megelégedve).

Magamat leginkább úgy jellemezném,hogy: szerintem kedves vagyok(tényleg mindenkivel, még azzal is akit legszívesebben felkennék a falra),én úgy gondolom, hogy nálunk az osztályban majdnem mindenki csak azt látja belőlem vagy azt gondolja rólam, hogy én egy kis mindenttudó jókislány vagyok és mindig otthon ülök és tanulok. :( Pedig ez egyáltalán nem igaz. Persze vannak nagyon jó barátnőim az osztályban.

Fiúk terén viszont nem nagyon éreztem még azt h vkinek úgy igazán tetszenék, pedig annyira jó lenne. :/

a suliban inkább visszahúzódóbb vagyok (órán nem szeretek jeletkezni, felelni, mert utálom mikor mindenki engem bámul), de csak ott (lehet h ezért is gondolják ezeket rólam).

Lehet h régimódi vagyok, de az olyan fiúkat szeretem akik kezdeményeznek és manapság igen csak kevés van belőlük.

Ne azt képzeljétek, hogy a szőke hercegre várok fehér lovon...csak egy normális fiúra, akivel tök jól el vagyok és szeret. :)

Szerintetek találok vha ilyet, vagy megtalál engem egy ilyen fiú? :)

17/L


2011. dec. 7. 19:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján nekem szimpatikus, aranyos lánynak tűnsz. Igazad van, hogy a fiúnak kellene kezdeményezni, és jó hogy régimódi vagy, de sajnos a normális fiúk sokszor félénkek, és nem mernek kezdeményezni. Én is azt tanácsolom, amit mások is írtak, hogyha megtetszik neked valaki, akkor bátran kezdeményezhetsz te is. Vagy ha annyira direktbe nem akarsz, akkor valahogy próbáld jelezni neki, hogy tetszik neked, bátorítsd kicsit. Mosolyogj rá, keresd a társaságát, ilyesmi. Gondolj bele, ha ragaszkodsz ahhoz, hogy soha nem kezdeményezel, akkor előfordulhat hogy nem jössz össze egy olyan fiúval, aki egyébként tökéletes párod lenne.
2011. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5. válaszoló én rendes vagyok de nincs barátnőm tehát kérlek ne általánosíts 16/f
2011. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
egy kép jöhetne a leírás mellé:)
2011. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
na akkor én kezdeményezek: hol laksz??? :D
2011. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy ugyhogy az életet még ki kell tapasztalni és ez ezekkel járó dolgokat.Neked még élni kell mert ha most már olyat keresel aki megbecsül és esetleg hosszú távra tervezed vagy esetleg komoly kapcsolatra vágysz vagy keresel az még nem fog menni mert nagyon fiatalvagy és feltételezzük hogy majd olyan 19 éves korodba rájösz h mégis csak ki szeretnéd élni magad meg hasonlo és a srác akivel voltál nagyon megbántod mert lehet h ő tényleg komolyan gondolta a kapcsolatot köztetek és íg nagyot koppan a te meggondolatlanságod miatt.Sokat kell még tanulnod.Én is ilyen vagyok fiúba csak én 22 éves vagyok de én tényleg már egy komoly kapcsolatra vágyom és egy olyan személyre aki szeret és megbecsül mert nekem volt nagyon sok jó de nagyon sok rossz is és már tudom mit kell tenni és hogy az életbe.Rem azért boldog leszel és megtalálod azt akire vágysz.Ne add oda magad úgy senkinek és vigyázz mit csinálsz és ne hallgass senkire.
2011. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 7. 22:23
 17/20 anonim ***** válasza:
nincs mit,csak használd is fel ezeket a válaszokat illetve a leirt tapasztalatokat.
2011. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

szerintem változz:)

nem azt mondom járj k.rvás ruhákban de szexy NŐIESBEN főleg ha eleinte a sportosat előnyözted

jó érzés ha hirtelen megváltozol és közeledni kezdenek.

de vigyázz sose kezdj olyannal akinek csak a külsőd miatt kellessz.

ami a szexet illeti várd meg a megfelelő alkalmat.hoddel nekem úgy csodaszép lesz ha azzal éled át aki nagyon szeret.ha nem közelednek továbbra sem a srácok akkor sincs semmi baj ha az osztályban nem is , máshol fohnak:)

és jó dolog hogy tanulsz,okos vagy bizonyára még sokra nviheted az életben :)

2011. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nemvagyunk ikrek?:DDD mitha magamat írtam volna le..
2012. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bögyös Dávid válasza:

"Fiúk! Lányok is! Ti mit gondoltok erről/rólam?

17 éves vagyok(most töltöttem be 2 hónapja),"


(Oké, köszi a pontosabb információt a korodról :) )


"még szűz. De még csak barátom sem volt( se csók, se semmi)."


(És? Baj? Nem tudom, hogy ezt tényleg úgy érted hogy sosem (még óvódában se volt senki) de nem baj, hogy nem volt különösebb kapcsolatod senkivel. Én bár még "csak"(legalábbis hozzád képest) 14 vagyok (2 hét mulva 15), :) de nekem se volt semmi különös kapcsolatom még, de én nem is panaszkodhatok... Amióta az eszemet tudom, na már azóta ismertem a szomszédban élő lányt, aki fél évvel fiatalabb nálam. A kor is tökéletes, és egészen sokáig jól kijöttünk, de álltalános iskola közepén valamikor minden megváltozott: már az iskola szétválasztott minket, hiszen én másik iskolába jártam, és csak hétvégén, meg más szünetekbe volt esélyünk találkozni. Ez 4 év alatt meg is tette a hatását: egy idő után nem jött át. Én se mentem utánna, mert különösen visszahúzódó, nem beszélő gyerek voltam és vagyok (És pont ilyen helyzetbe menyek a lány után, akit szeretek is? Na persze.) Hiába szerettem, pont ezért sem mentem utána, mivel nem mertem. De amig tehát együtt játszottunk, nem részletezek semmit, anyit mondok, szuper voltak azok az évek vele. Tehát ezért mondtam, hogy nem panaszkodhatok. De eddig velem egykoru lányal, csak vele volt kapcsolatom, ami jó volt, míg tartott, aztán elmúlt. De az se baj, hogy neked ilyesmi sem volt, ezen az is látszik, hogy az az 1, na az volt az én szerencsém, és ha neked nem történt ilyen, nem veszítettél semmit, a lényeg, hogy nyiss mások felé, hogy ők is nyithassanak feléd, és be tudjanak fogadni, minden képpen érdemes elgondolkozni azon, hogy ha csak minimálisan, de nyitni a fiúk felé. BBármikor átélheted a jó érzést, nyilván mindegy, hogy gyerekként, vagy késöbb felnőtként jön az első kiválasztott. Vagyis, nem teljesen mindegy, hiszen ez nekem jó alap egész életemre, ez a fiú-lány kapcsolat, de ha kés9bb történik meg ez, akkor is jó lessz, utánna, nyilván az embertől függ, mikor teszi le az alapokat az életében. (most fogalmam sincs, mit hadartam itt össze, de azért remélem érti, aki érti.) :) )


"Mások elmondása szerint szép vagyok (bár én magammal sosem voltam megelégedve)."


(Valószínű, hogy szép vagy, ha azt mondják, de mindig tudd, hogy ez csak egy figyelem felkeltő alap lehet egyes embereknél: a lényed nélkül, ami benned van, a kinézeteddel nem fogsz meg egy normális férfit tartósan, de ha viszont a lelkedet, tényleg téged szeret, na akkor talán örökre, ha max a tudatába is, de valahol odaláncolod magadhoz, és örökre magad körül forgatod majd őt, és sosem szakadtok el egymástól, legalább is az ő szemében, amit igazolhatok, hiszen a szomszéd lányt örökre a szévem egyik kiemelkedő emlékében fogom hordozni, emlékezni fogok a fontos, eltöltött pillanatokra, amik a kapcsolatunkat színesitették. Kérlek, elégedj meg magaddal. Senki sem tetszik mindenkinek. Ha magadnak nem tetszel, el kéne fogadnod magad. Lásd be, nem az a fontos, hogy hogy nézel ki, amúgy is, mindenkinek más a szép, a szépség, az relatív. Bizonyítani tudom, hogy tök mindegy, hogy nézel ki. Képzeld, én több lányt is szeretek az osztályban. Hogy lehet ez? Hát úgy, hogy én nem külső alapján döntök. Miért? Jelenleg alig látó vagyok, nem látom a környezetemet, így a személyeket se. Mindent a stílusa alapján döntök el. Az idő hamar össze tudja kovácsolni az embert. Aki első óta már 8 éve az osztály tagja, szeretem, hiszen a nyolc év élménye, nem veszik el: szeretem őket, mert ismerem őket: úgy érzem, hogy ismerem őket, és szeretem, nem a mostani külsőjük miatt, hiszen nem látom őket. Viszont egymással beszélni hallottam őket, és néha elég érdekes beszélgetéseket hallottam meg, és pont azt szeretem bennük, hogy ... nem tudom elmondani, hiszen őket, a lelküket, a szellemüket: azt a lányt, aki bellül alkotja őket, tehát nem kell a vizuális információ azért, hogy valakit szeressek. )


"Magamat leginkább úgy jellemezném,hogy: szerintem kedves vagyok(tényleg mindenkivel, még azzal is akit legszívesebben felkennék a falra),"


(Ez egy nagyon szép szokás, és gratulálok, hogy enyire türelmes vagy másokkal, és mindenkivel kedves vagy így. Ez egy nagyon kedves és tiszteletre méltó tulajdonság, ami színtén mutatja, hogy te menyire is értékes vagy.)


"én úgy gondolom, hogy nálunk az osztályban majdnem mindenki csak azt látja belőlem vagy azt gondolja rólam, hogy én egy kis mindenttudó jókislány vagyok és mindig otthon ülök és tanulok. :( Pedig ez egyáltalán nem igaz. Persze vannak nagyon jó barátnőim az osztályban."


(Ez egy kicsit hosszabb rész, nem is tudom, hol kezdjem. Nem értem, mi a baj azzal, hogy jó kislánynak gondolnak, aki otthon ül, és tanul. A kedves, vagyis "jó" kislány, szerintem nem rossz tulajdonság, sőt! Ahogy te is fogalmazol, jó. És ha szorgalmasan tanulsz, és nem lusta, azzal sincs semmi gond, inkább jó tulajdonságnak nevezném, szóval ez alapján is, egy jó személyiségű lány vagy. Szóval nem értem ezzel mi a baj. :) És miért nem igaz? Rossz dolgokat csinálsz? Nem tanulsz? Nem értem. Nagyon jó alap lehet az, ha vannak barátnőid az osztályban, ez egy jó alap lehet a fiúkkal való ismerkedés terén is.)


"Fiúk terén viszont nem nagyon éreztem még azt h vkinek úgy igazán tetszenék, pedig annyira jó lenne. :/"


(Hát nekem tetszel. És mi az indok? Mert nem mondtál olyan dolgot, ami alapján nem tetszenél, és az, hogy nem érezted, az nyilván nem jelenti azt, hogy nem is tetszel senkinek, illetve tetszettél senkinek, hanem azt, hogy csak nem vetted észre. Megértem, hogy jó érzés lenne, ha azt éreznéd, hogy valakinek tetszel, és biztos vagyok benne, ha törekszel arra, hogy minél jobb legyél, meg is lessz az eredménye, nagy valószínüséggel eljön az a pillanat, hogy megtetszel valakinek, amit érezni is fogsz. Ha persze már nem történt meg rég, mivel hát nem mai a kérdés, az biztos. :) )


"a suliban inkább visszahúzódóbb vagyok (órán nem szeretek jeletkezni, felelni, mert utálom mikor mindenki engem bámul), de csak ott (lehet h ezért is gondolják ezeket rólam).


Lehet h régimódi vagyok, de az olyan fiúkat szeretem akik kezdeményeznek és manapság igen csak kevés van belőlük.


Ne azt képzeljétek, hogy a szőke hercegre várok fehér lovon...csak egy normális fiúra, akivel tök jól el vagyok és szeret. :)


Szerintetek találok vha ilyet, vagy megtalál engem egy ilyen fiú? :)


17/L"


(Biztosan meg fogsz tetszeni egy fiúnak, ha eddig nem történt meg, akkor is. Bár azt érdemes tudni, hogy ha te csak létezel a világban, és nem fog érdekelni egy fiú sem, a fiúk sem fognak felfigyelni rád, ezért fontos a nyitottság, és hogy kapjanak egy ízelítőt belőled. Ha megtetszel nekik, többet is akarni fognak belőled. A lényeg, hogy biztosan ne aggódj semmin, mivel mindennek eljön a maga ideje. Amikor a kérdést kiírtad, 17 éves voltál. Még csak pár éve nőttél fel, kezdtél felnőni. BBőven van időd 30 évesig, sőt, még az után is. Nem győzöm hangsúlyozni, menyire fontos, hogy te is tegyél minél többet, nem kell neked kezdeményezni, de jeleket mutathatsz, mosolyoghatsz, nomverbális jelek tucatját küldheted azoknak akik tetszenek, hiszen az nem kezdeményezés, hanem jel küldés, ami ingerli a kezdeményezést. Ja, és még mindig nincs semmi, amit leírtál volna, és nem tetszik. Nincs rossz tulajdonságod azok közt, amit én megismertem belőled=szeretlek! :) Tehát, bízz magadban, és mindenki bízzon magában, aki megtalálja ezt a választ, de az is bízzon magában, aki sosem találkozott ezzel a válasszal.)

jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!