Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (fontos)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (fontos)

Figyelt kérdés

Van egy csaj (ő is meg én is 14 évesek vagyunk) akibe szerelmes vagyok és már fél éve nem láttam. :(

Hogy vegyen fel vele a kapcsolatot és hogy valjam be neki hogy szerelnes vagyok belé?


2010. júl. 16. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha tudod a nevét, közösségi portálokon nézelődj utána, ha megtaláltad írj levelet...

Név alapján tudakozó, ha nem titkosított megvan a telefonszáma, felhívhatod vagy sms.

2010. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
fél év után szerelmes vagy? elárulom, hogy nem. csak egy idealizált képet őrizgetsz magadban róla, és azt szereted. felejtsd el, mert nagyon sz*r lesz
2010. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

15:53

már most nagyon sz*r fél éve csak képen látom és nem tudom elfelejteni.

2010. júl. 16. 16:03
 4/16 anonim ***** válasza:

Sajnállak! :(

Figyi, mit jelent az,hogy fél éve nem láttad? Egy suliba jártatok és ő elköltözött, ezért nem láttad? Vagy..?

Ezt légyszi írd meg érdekelne..:P

Amugy igen ha fennt van myvippen, iwiwen, facebookon, és tudod a nevét akkor írj neki levelet,hogy milyen régen beszéltetek,találkoztatok.. és hogy mostanában eszedbe jutott.. és ha lenne kedve találkozhatnátok,úgy is olyan rég dumáltatok már:D (ha viszont nem egy városban laktok akkor az elég nagy gááz ..:S)

Amugy bejöttetek egymásnak egy féléve? Tetszettél neki? Vagy te bevallottad neki,hogy tetszik neked? Vagy akkor még nem érdekelt?

Várom a válaszaidat:P Később még benézek;D

14/L =]

(:Ui.: Óóó, és ne hogy bevalld neki az érzéseidet,mert attól megijedhet,előbb inkább csak találkozgassatok, de ne randira hívd még,csak úgy elmenni fagyizni, strandra.. ide-oda moziba stb.. ha nagyon félénk lány akkor meg először inkább csak msn-nen beszéljetek.. vagy közösségi oldalakon;) Aztán ha bejössz neki utána az már magától jön ;)

Remélem tudtam segíteni!:)

2010. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
6 évig volt osztálytársam de 6. osztályba elment gimibe :(
2010. júl. 16. 20:16
 6/16 A kérdező kommentje:

nekem nagyon bejött :)

"Tetszettél neki?" ezt nem nagyon tudom sajna, pedig kiváncsi lennék rá

2010. júl. 16. 20:20
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi eddigi válaszodat!
2010. júl. 16. 20:23
 8/16 anonim ***** válasza:

A legutolsó válaszoló vagyok:D Nagyon szívesen:)


Háát.. nem tudom figyi, egy próbát megér.. írsz neki levelet, hogy szívesen találkoznál vele stb,stb.. aztán reméljük elmegy veled egy találkára! :D

Örülök,hogy tudtam segíteni! ;)

14/L

2010. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igazad van

Mit veszíthetek vele?

:)

2010. júl. 16. 20:55
 10/16 anonim ***** válasza:

de h aazzal a lánnyal nem jön össze akkor próbáld meg az előző válaszok írójával^^ (én nem ő vagyok komoly mielőtt azt gondolnád...)

13/L

2010. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!