Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ami fontos a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami fontos a lányoknak?

Figyelt kérdés

Fontos pl: a külső, vagy inkább legyek vicces? Jó ha nyomulok; sok a bók, sok viccet mondok neki, virágot viszek neki...?

Mit számít a külső? Legyek inkább izmos, vagy az a jobb ha okos vagyok?

Számít a pénz?


Köszi a válaszokat.


2010. júl. 14. 14:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hát igen a többségnek számít a külső is, hiszen az ember olyannal szeretne együtt lenni, aki tetszik neki. Ez van :D Viszont mindenkinek van esélye, mert senkinek sem egyforma az ízlése. ;) Az a legjobb, ha külsőleg is otthon vagy a témában :D de a belső értékeid számítanak igazán...

Nekem a belső nagyon fontos. Voltam már olyan sráccal, aki nagyon helyes volt, de emellett kiderült, hogy egy bunkó és mégse illünk össze... -.-" Szóval aki csak a külsőre megy meg a pénzre, annak a népszerűség és hírnév kell nem pedig egy szeretetteljes kapcsolat. Mert ha a srác belső tulajdonságai egyszerűen nem jönnek be, a kapcsolat halott... nyilván szeretnék valakivel jókat beszélgetni meg elhülyülni és nemcsak bámulni, hogy "húúú de helyes vagy"... és ennyiből állna az egész.

A külső megfog, a belső pedig megtart... ^^

16/L (nemsokára 17 :D)

2010. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Külsőd se legyen rossz. Mert valahogy meg kell fognod alányokat :D Az hoyg vicces vagy az szerintem nagyon fontos.Bókolgass de ne hozd ezzel zavarba. Az nem olyan fontos h kigyúrt kockahasú izomember legyél csak azért mégse piszkafa legyél :D nem kell okosnak lenned csak buta ne legyél!! a pénz meg senkit sem érdekel..
2010. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
bocs a szóismétlésekért :D utolsó voltam :$
2010. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
41%

"külső 95%

belső 90%

pénz 0%

humor100%

:) szerintem ennyi amúgy nem csak külső de ha meglátszvalakit az utcán....

13/L"


ezen jót kacagtam, 10 év múlva a pénz lesz 100% édesem

2010. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a külső, hiszen elengedhetetlen a vonzalomhoz. Ha nem tetszik, akkor csak barátágot vagyok képes kötni.


Izmosság.. Igen, egy kicsit izmosabb felsőtest mindig szebb lávány, de nem annyira fontos (azért ne legyen nagyon nyegle és túl mackós se)


Az sem árt ha van humorérzéked, de az se, ha mindenből viccet csinálsz.


A nyomulástól egyenesen kiráz a hideg és a sok bóktól is(mivel valahol ez is nyomulás), viszont a virág szerintem nagyon kedves gesztus, de az is csak akkor, ha komoylan gonolod, máskülönben beleélheti magát a lány -fölöslegesen.


Ha van benned intelligencia az sem árt, de az okoskodást sem szabad túlzásba vinni. És arra is vigyázz, hogy ne éreztesd folyton a lánnyal, hogy te vagy az okosabb (nekem van egy ismerősöm, akinek bármit mondok, mindig megmagyarázza és sosem ismeri el, ez nagyon rossz érzés)


Pénz.. Nekem személyszerint számít, mert nagyon szegény családban élek. De ennek ellenére utálom pl meghívatni magam, jó, sokszor hagyom, mert rászorulok, de nagyon megalázottnak érzem magam olyankor és írtóan furdal a lelkiismeret, hogy nem tudom viszonozni.


Ez csak egy személyes vélemény, de szerintem azért valamennyire igaz -persze akadnak kivételek, akiknek tényleg csak a méret és csak a pénz számít, de az szánalmas


18/l

2010. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

legyen ags-ed, d clawsod, 500m bank és top 1000 bh rank

a való életben pedig nem tudom mert ott még nem voltam :$

16/F

2010. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
ha egy nőt megtudsz nevettetni, mindent tudsz vele csinálni
2010. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hát nyilván egy 13 éves lánynak még nem számít a pénz meg 20 év alatt annyira nincsenek nagyon komoly kapcsolatok tehát ilyenkor a pénzed nem számít. Ha jófej vagy az elég jó mert így az osztálytársaidat vagy akiket ismersz már azokat betudod fűzni. ha jól nézel ki akkor bulikba is jó esélyed van. De am a pénz igenis számít kb 20 év felett nekem ne mondja senki hogy nem mert hazudik nemhiszem hogy boldog valakivel ha közbe úszik a számlákban és a házát elárverezik vagy esetleg 8 órát gályázik szar munkát semmi pénzér...Persze nem CSAK a pénzéért szeretnek valakit de közrejátszik...
2010. júl. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Utolsóelőtti! Ha így lenne nem lennének csődben családok.Csaka férfiak lennének csődben...Ha vkit igazán szeret bármit megtenne érte. A szerelemben NEM játszik közre apénz. Ha aztmondja hogy azért nem járnak mert kevés a pénze akkor NEM is volt szerelmes belé.
2010. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
jah igen de ha nincs pénze nem is lessz belé szerelmes...
2010. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!