Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ami fontos a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami fontos a lányoknak?

Figyelt kérdés

Fontos pl: a külső, vagy inkább legyek vicces? Jó ha nyomulok; sok a bók, sok viccet mondok neki, virágot viszek neki...?

Mit számít a külső? Legyek inkább izmos, vagy az a jobb ha okos vagyok?

Számít a pénz?


Köszi a válaszokat.


2010. júl. 14. 14:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:52


Te valami másik bolygón élsz szerintem!

2010. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Te meg egy hülye vagy, hogy a sok bolondnak hiszel.
2010. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
14:52-es!! Te vagy nagyon szerencsés vagy vagy naiv. Én is hszonéves vagyok, megfelelő egzisztenciával (szegény családban nőttem fel, de igyekszem magamnak mindent megteremteni, bár kocsim és saját lakásom még nincs, csak bérelem a lakást), magas vagyok, sőt még izmos is, arcra heylesnek mondanak a lányok, van humorom, kedves vagyok és udvarias, de néha azért csipkelődöm a lányokkal (pl. flört), mégsem találtam még normális társat. 10-ből 9 lepattint valamilyen indokkal. Akkor mi is számít valójában? Mert már én sem tudom/értem.
2010. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
40%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:05


Sajnos ezt tapasztalom,nem másoknak hiszek,én a szomorú tapasztalataimnak hiszek!A nőknek NEM számítanak a belső értékek,ha nem tetszel nekik külsőre,akkor rád se néznek!!!

2010. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen, számít a megjelenés, mert az vezet a tesi vonzalomhoz. Ha nincs humorod, akkor unalmas vagy :D Azt senki sem szereti, de az erőltetett poénokat sem. Ne nyomulj, mert elijeszted. Viszont ne is bókolj túl sokat, mert nagyon "nyeregben érezné magát". A virág az egy kedves gesztus, de nem az első randin. Nekem személy szerint a szálkásan izmos fiúk jönnek be, viszont ha nem intelligens, az nagyon visszataszító. (Azért ne beszéljen nekem pl. egy tranzisztor felépítéséről :D) Pénz, meg tudd hívni ide oda.. (sokaknál számít a dúsgazdagság, de én utálom, ha valaki felvág ezzel, szóval ez teljesen lányfüggő)
2010. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:08


Nem az a gond, hogy te nem tudsz jól csajozni és nem úgy állsz neki az egésznek? Én nem azt mondom hogy a nők nem nézik a külsőt, de gondolom nem tartod magadat jóképűnek, és emiatt lehet hogy rossz a kisugárzásod. Hidd el a kisugárzás nagyon számít egy nőnél. És ha a belső értékek nem számítanának akkor, hogy élne egy kapcsolat? A külső és belső értékek harmóniája a legfontosabb.

2010. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

számít a külső is, de csak az első benyomás miatt


vicces?hát nem árt néha, de csak azért mert vkinek jó humora van nem fogok beleszeretni, akkor inkább csak barátnak jó


nyomulni: hát csak egy bizonyos határig, hagyjon élni de éreztesse h szeret és bármit megtenne értem


sok bók:hát ha elhiszem h komolyan gondolja és nem viszi túlzásba akkor le tud venni a lábamról


sok vicc: nem kell, egy-kettő néha, de a rögötnzött humorok sokkal jobbak, de azt se vigye túlzásba


virág:hát jól esik, de nem elvárás, a virágtól nem szeretek bele senkibe , de ha már vmennyire kedvelem akkor lendít a dolgon


izmos külső/okosság:nem kell túl izmosnak lenni, csak egy kicsit, és nem árt ha nem totál hülye vki, de nem kell nagyon okosnak lenni------>fele-fele arányban számít


pénz:nem, egyáltalán nem, legalábbis nekem, soha nem szerettem még bele olyanba aki gazdag, lehet csak a szegényelhez vonzódok, de ez van

viszont ismerek olyan lányt is akinek első szempont a pénz



egy lány

2010. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fontos. Nekem például az fontos hogy: legyen a pasi vicces, de eszesen vicces, legyen művelt, tudjon sok mindenhez hozzászólni, és tudjon ironizálni. Külső: legyen magasabb nálam, és nem árt, ha nagyobb termetű mint én. :)
2010. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Rendelkezz mind ezekkel a tulajdonságokkal és akkor jóban leszünk báttya!:D
2010. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

külső 95%

belső 90%

pénz 0%

humor100%

:) szerintem ennyi amúgy nem csak külső de ha meglátszvalakit az utcán....

13/L

2010. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!