Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ami fontos a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami fontos a lányoknak?

Figyelt kérdés

Fontos pl: a külső, vagy inkább legyek vicces? Jó ha nyomulok; sok a bók, sok viccet mondok neki, virágot viszek neki...?

Mit számít a külső? Legyek inkább izmos, vagy az a jobb ha okos vagyok?

Számít a pénz?


Köszi a válaszokat.


2010. júl. 14. 14:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

nagy farka legyen es legyen vicces meg legyen tele a zsebe penzel ha ezek a dollgok meg vannak meg Pamela Anderson is lefekszik veled:)


18/F Muhaha

2010. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem számít a pénz. ha randira mész és nagyon bejön az illető vigyl neki virágot, azt értékelni fogja :).sztem nemjó ha vki túl izmos de az se ha túl nyeszlett vmi, az átlagos a 2 között a tökéletes:D am meg legyél olyan amiylen szoktál am is lenni, de nem hátrány ha vicces vagy és jófej :D :)
2010. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
42%

Ne legyél vállalhatatlanul csúnya, nagy farkad legyen, ne legyél csóró és legyél jó fej, vicces.

Egy lány

2010. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligencia és a humorérzék, ezek szinte minden nőt levesznek a lábáról akkor is ha nem vagy világszépe.
2010. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%

Belső értékek 0%

Külsőség 100 %

Pénz 60%

Humor 60%

Kedvesség,romantika 0%


Egy lány

2010. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
42%
Ja és nagy farok 100%!
2010. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hány éves vagy. Mert más a fontos egy tinilánynak, más egy huszonévesnek, és megint más egy harmincasnak, és így tovább.

Én a huszonéves kategóriába tartozom, bár már férjnél vagyok, úgyhogy nem pasizom. De azért azt tudom, hogy mi az, ami számít/ana, legalábbis nekem.

Legyen megnyerő (mind külsőleg, mind belsőleg), legyen humora, legyen értelmes,legyen egy megfelelő egzisztenciája (ezalatt azt értem, hogy legyen normális munkahelye, és ne anyukán élősködve tengesse napjait, és lehetőleg ne anyukával lakjon, mert az olyan kiábrándító, ha egy 30 körüli pasi még mindig nem tudott elszakadni anyuci szoknyájától...), legyen udvarias, figyelmes, de ne nyomuljon túlzottan, ne hívogasson folyton, meg ne bombázzon idióta sms-ekkel, mert az fárasztó, és idegesítő, lehessen rá számítani, és hasonló dolgok. Persze cserébe az emberlánya is kedves, csinos, okos, érti a viccet, odaadó, türelmes, figyelmes, tud finom vacsorát főzni, stb, stb, stb...

2010. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Akik azt írták, hogy nagy farok: Ugyanmár! Egyáltalán nem számít, volt már szerencsém kicsihez, nagyhoz, közepeshez, nem az a lényeg. Különben meg aki hatalmas f@szokról ábrándozik, az mesélje már el, hogy mondjuk hová tesz egy 25 centis hímtagot, mikor egy átlag nő hüvelye 8-12 cm mély!
2010. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2010. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Elegem van már abból, hogy mindenki ezt a közhelyt folytatja, hogy a nőknek csak pénz kell meg nagy farok. Nőjetek már fel!!! Amúgy lánynak az a fontos, hogy szeressék, hogyha valamit érzel iránta mond el neki kedvesen, és ne menőz semmi hülyeséggel. Nem kell izmosnak lenned, de ne legyél annyira nagyon sovány, egy kis felesleg is lehet rajtad. Jó ha vicces vagy mivel szeretik ezt a nők, nyomulhatsz rájuk csak ne vidd túlzásba tehát ne menj rá egyből. A pénz csak minimálisan számít, de az inkább akkor számít, hogyha összeházasodnál vele. Ne hallgass egy hülyére se, hogy a jő nőknek csak a pénz kell, mivel mindegyik érzelmi lény. 20/F
2010. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!