Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalom hiány? Vagy mi baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány? Vagy mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy van egy tökéletes pasim. Régen elég csajozós volt, van egy bátyja akivel sokat versenyeztek kinek lesz több.Persze ő sokkal jobb pasi a tesójánál ezt mindenki mondja nekem is. na a lényeg hogy szeptemberben ismertem meg és rögtön bele szerettem pedig 4éves kapcsolatom volt akkor. mikor elkezdtünk beszélgetni kihívott sétálni és megakart csókolni,járni akart velem de mivel 1.5 évvel fiatalabb mint én nem mertem bele kezdeni mert féltem hogy ha nagyon szerelmes leszek belé pofára ejt.Egész télen nagyon sokat voltunk együtt, fogta a kezemet reggelente suliba menet meg minden. nagyon jó volt. Februárban sítábor előtt kért hogy szakítsak a pasimmal és legyek vele, akkor nem tettem meg mert még mindig féltem,de közben elcsattant az első csók mielőtt elment.mire hazajött szakítottam a barátommal,de nem szóltam neki erről csak pár héttel később. Áprilisban összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, de nagyon félek hogy elveszíthetem őt.Pedig mindig mondja hogy letudná velem élni az életét,meg örökké velem akar lenni. Annyira jó pasi,de én nem érzem ugy hogy illek hozzá, mert sokkal jobb csajt tudnék mellé elképzelni.Olyan jó vele,sosem voltam még ilyen boldog,de egyfolytában félek,hogy majd talál egy szebb és fiatalabb csajt. Persze,nem érzem azt hogy fú de ronda lennék,de nincs nádszál alakom, nem vagyok izmos, és pénzügyileg is ő sokkal "gazdagabb" mint én.Szerintetek jogosan félek? vagy mi baj van velem? miért nem merek felhőtlenül boldog lenni ha egyszer ennyire szeretem?

17/L

16/F


2010. júl. 11. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát, számomra kicsit ellentétes amiket írsz... Azzal, hogy folyamatosan azt érzteted vele, hogy nem tartod magad elég jónak hozzá, azt fogod elérni, hogy ezt egy idő után el is hiszi... Ha azt akarod hogy továbbra is szeressen, és úgy gondolja h veled akar lenni mindig, ahhoz előbb neked kell elfogadnod magad, és neked is el kell hinned ezt az egészet. A kondi meg a diéta ötletét nagyon hamar elvetetted, pedig egyik sem butaság, nem azért, hogy a pasidnak jobban tetsszél, hanem azért hogy magadnak. El sem hiszed mennyit dob a közérzeteden, az önbizalmadon egy kis torna, vagy egészségesebb kaja.

Végigolvastam az összes választ itt, és azt látom, hogy azon szerencsés emberek közé tartozol, akik normális válaszokat kapnak a kérdésükre, mégis csak minden hozzászólónak visszaszólogatsz. Ha segítséget, tanácsokat vársz akkor fogadd el amit az emberek írnak, ha meg nem akarod, ne tegyél fel itt kérdéseket...

2010. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

visszaszólogatok...

hát nem akarok gebe lenni, arra gondoltam a diétával, meg a kondizással..egészségesen táplálkozom. nem eszek túl gyakran gyors kajákat, kólát stb meg egyeltalán nem iszok.

175magas vagyok 60kg ..arcra nem tetszek magamnak. a test még elviselhető sztem.

2010. júl. 13. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!