Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalom hiány? Vagy mi baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány? Vagy mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy van egy tökéletes pasim. Régen elég csajozós volt, van egy bátyja akivel sokat versenyeztek kinek lesz több.Persze ő sokkal jobb pasi a tesójánál ezt mindenki mondja nekem is. na a lényeg hogy szeptemberben ismertem meg és rögtön bele szerettem pedig 4éves kapcsolatom volt akkor. mikor elkezdtünk beszélgetni kihívott sétálni és megakart csókolni,járni akart velem de mivel 1.5 évvel fiatalabb mint én nem mertem bele kezdeni mert féltem hogy ha nagyon szerelmes leszek belé pofára ejt.Egész télen nagyon sokat voltunk együtt, fogta a kezemet reggelente suliba menet meg minden. nagyon jó volt. Februárban sítábor előtt kért hogy szakítsak a pasimmal és legyek vele, akkor nem tettem meg mert még mindig féltem,de közben elcsattant az első csók mielőtt elment.mire hazajött szakítottam a barátommal,de nem szóltam neki erről csak pár héttel később. Áprilisban összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, de nagyon félek hogy elveszíthetem őt.Pedig mindig mondja hogy letudná velem élni az életét,meg örökké velem akar lenni. Annyira jó pasi,de én nem érzem ugy hogy illek hozzá, mert sokkal jobb csajt tudnék mellé elképzelni.Olyan jó vele,sosem voltam még ilyen boldog,de egyfolytában félek,hogy majd talál egy szebb és fiatalabb csajt. Persze,nem érzem azt hogy fú de ronda lennék,de nincs nádszál alakom, nem vagyok izmos, és pénzügyileg is ő sokkal "gazdagabb" mint én.Szerintetek jogosan félek? vagy mi baj van velem? miért nem merek felhőtlenül boldog lenni ha egyszer ennyire szeretem?

17/L

16/F


2010. júl. 11. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
élj a mának- "Carpe diem" élvezd a fiatalságot, és hogy vele vagy. Később ráérsz ilyeneken töprengeni.
2010. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem adok igazat az elsőnek...

Én azt mondom, hogy azért is félsz mert:

1. Mileőtt egy kapcsolatot neki kezdel azérrt előtte is meg kéne gondolni, ha netán utána menni fog vagy ne és ha úgy érzed h igen akkor minden rendben...

A hiba itt azu, hogy szerintem te nem igazán vagy talán egyáltalán nem godnoltad meg az egészet csak arra mentél h jajj de jó pasi...De tudod döntéseknek következményei is vannak.


2. Azért is gondolom h nem gondoltad meg az egészet mivel egy 4 éves kapcsolatot dobtál el...és 4 éves kapcsoalt 17 éves korban azért az mégis SOK idő!

Nem törődtél a kapccsolatotokkal és igy dobtad a másik srácot, és mivel meg se mlitetted amásik srácot ez azt jelentheti h nem is érdekel az ő baja és h miken megy keresztül vayg mennyire szenved sőt a régi kapcsoaltról se nosztalgiáztál igy akkro azt se vehetted kapcsolatnak csak erre a pasira godnoltál.


3. Eleve tudtad h a bátyjával versenyezik igy akkro csak nem gondolhattad őt komolyank hisz egy csajt se vett komolyan és az ilyenek ugyanazt modnhatják minden csajnak amit modntak neked...hisz már tapaztaltabb nálad, mert ki tudja hány csajon ment keresztül...


4. És még a csávóü attól amilyen jóó szuperszexibomba pasi, ugyanolyan gerinctelen köcsög rohadt állat...mert képes olyat mondani, hogy hagyd ott a barátodat akivel 4 évig voltál vele.. és h hagyd ott a kapcsolatot...ez nagyon undok mocsok és pofátlan dolog és tiszteletlen, mivel nem tiszteli akapcsolatotokat sem.. csak az számit neki h legyél vele.



Ezek után még mindig csdka vele akrtál maradni...mert jó pasi...de nem hinném h tudatosodott az egész benned hanem mentél a scrác után akit alig ismertél meg és mindent megtettél amt mondott...Ésha nem is tudatosódott benend az egész, igy már természete sh félsz mindig hmikor hagy el...mert másokat is ehagyott és neki eddig se számitott h melyik csajjal van és az csak duma h mst veled szeretne lenni csak...

Hisz 16 éves és komolytalan is....A rossz hir az h lehet h 30-40 éves korára se komolyodik meg...


És ezekért nem lehetsz felhőtlenül boldog...

És egyszer úgyis elhagy...és azt hiszem h nem is kell várni olyan sokat erre...és ha még félsz is az se egy jó dolog a kapcsolatnak és könnyebben be is következhet.


De ha fejlődőképes vagy, akkor ebből a kapcsoltból olyansmit is megtanulhatsz: hogy egy boldog kapcsolatot és egy boldog együttlétet nem a pasi kinézete határozza meg! Gondolom ezt most is érzed...

2010. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na Ácsi...A 4 éves kapcsolatom a 4 év után már egy kalap fos volt mert megcsaltak, átvertek, megaláztak....A mostani párom mind pontosan jól tudta ezt....2. leszarom hogy mennyire jó pasi..nem a külseje a domináns abban hogy miért tetszik...tetszik mert jófej, kedves, aranyos, jó a humora és közben tudom hogy soha 1etlen barátnőjét se csalta meg mert van benne annyi gerincesség.


Igen leszarom a régi pasimat mert egy köcsög. neki ehez már semmi köze....már nyáron megmondtam neki hogy hagyjuk csak szánalmasan zaklatott utána is és nem fogta fel..akkor szakítottam meg vele minden kapcsolatot végleg


És de igen átgondoltam..csak attól félek hogy a szülei is meg a környezete is meg mindenki nálam jobbat szánna neki..és ezt meg is érteném.

2010. júl. 11. 12:52
 4/12 anonim ***** válasza:

nálam is ilyesmi van, nekem akkor a jó pasim tette tönkre az önbizalmam, ami addig volt, míg vele nem jöttem össze

fontos egy kapcs-ban, hogy a nő szépnek lássa magát a pasija által, mert mindig szenvedni fog. innen egy lépés a féltékenység, a veszekedések, a aszakítás

2010. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De ő mindig mondja h. szép vagyok, meg h. tökéletes meg ilyenek...

És nem vagyok féltékeny annak ellenére se h. a legtöbb barátja csaj.

tudom h. szeret..de néha mégis jobbat képzelnék mellé..tnap nagyon sokat beszélgettünk erről..és mindig csak az jött ki belőle h. neki NEM KELL MÁS

2010. júl. 11. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:

folyamatos erősítésre van szükséged tőle

önbizalmad a nullán

erősítsd!

2010. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy mindig dícsér, de pont te írtad, hogy sokkal jobb csajt is el tudnál képzelni mellé. A végén vagy túl tökéletes lesz minden, vagy nagyon-nagyon elmegy az önbizalmad és amiatt szakítotok.


És ne b@szd le a másodikat, amíg nem írtad le hogy milyen szemét volt az előző pasid, én is azt hittem, hogy egy rendes gyerekkel szakítottál csak egy új miatt. :D

2010. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah nem basztam le.....bocsi ha ugytünt :D csak hozzátettem :D
2010. júl. 11. 14:53
 9/12 A kérdező kommentje:

Jah és nem fogok most elkezdeni kondizni, meg önsanyargató diétába kezdeni...

Én elhiszem h. így tetszek neki...csak néha annyira valószínütlen h. pont én kellek neki...aki bárkit megkaphatna O.o

2010. júl. 11. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok amásodik és nincs semmi gond...de tényleg úgy tűnt h lebasssztál. De legalább megtudtam az előző pasit is h milyen.

ha tényleg olyan votl h megcsaltak többször és átvertek, igy akkro nem kellett folytatni már akapcsolatot főleg ha azután is csak fos kapcsolat volt...


Viszont azt megkérdőjelezném h egy pasinál nem számit a kinézete annyira, hisz mindenhol a nőknél is azt vettem észre h igenis számit a pasi külalakja és főleg egy 17 éves lánynál nehéz elhinni h a pasi egyáltalán nem a külalalkja miatt jó pasi...persze tudom h attól is jó pasi ha jófej, kedves, aranyos, jó a humora de nem hiszem h a kinézet annyira háttérbe szorulna, mint ahogy leirtad...egyszerűennem hiszem...Hisz néha aztos tapasztaltam h adott esetekben a lányoknál sokal fontosabb a fiú külseje, mint a fiúknál..hisz amindig a lány választ, a fiúnak meg szinte bármelyik csaj jó.


És azt furcsállom h hogyan csinálja a jelenlegi pasid azt h sose csalja meg egyik barátnőjét sem...ha mindig versenyezik a bátyjával.

Vagy lehet h mégis igaz...csak talán majd utána kerül érdekesebb helyzetbe...


Tanácsot arra nem tudok mást adni, csak azt h érezd magad jó csajnak a pasid mellett. Ez biztos bizalmat ad sőt ha nagyon jól csinálod akkor ki is hat és mások is észreveszik h jó csaj vagy:D


És jól is teszed h msot nem kezdedmagad önsanyargatni diétvával gyúrással stb...Hisz te mondtad, h nem a szépség számit a pasiban...Igy akkor egy nőben sem a szépségtől függ, h jó csaj vagy nem, hihi :))

2010. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!