Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az szemétség, ha másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szemétség, ha másokkal randizok a barátom mellett, mert nem tudom, miért szenvedek vele?

Figyelt kérdés

mert jelenleg úgy érzem, azért vagyok vele, mert nem kellek senkinek, nincs önbizalmam, és csak ő foglalkozik velem. és ha több srác akarna velem járni, akkor tudnám, hogy ő mellette döntenék e, akkor is ha tetszik egy másik srác?

mert rettegek a magánytól ezért nem bírok szakítani!!!!!és ez miatt nem szabad ezért egy rossz kapcs-ban lenni.

amúgy nem bízok benne, ezért szenvedek. semmi olyat nem mond soha, hogy örökké szeretni fog, meg ilyesmi, olyan mintha csak a mának élne velem, tervek nélkül.

már beszéltem vele, mindig annyit mond, ha nem hisztiznék, minden szép lenne. és ennyit és nem többet.

máshogy nem tudom, hogyan lehetnék nyugodt a kapcs-unkban, mert ez felőröl!


2010. júl. 10. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
háát... :S nehéz kérdés. szakítanod kéne vele és ismerkedni. nagy kiszúrás ez vele...
2010. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehéz egy helyzet. ÉSzakítani kéne, mert tényleg nem tisztességes a háta mögött ismerkedni. :S
2010. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Hát figyelj vázolom a helyzetet. igen szemétség ha mellette randizol,de ha szakitasz vele akkor jobban jársz mert ez igy nem fog menni ezt te is tudod! Valszeg csak kihasznál csak az ágyban kellesz neki! De fel a fejjel vannak talán még értelmes életre való faszik a világban

19/F

2010. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

és ha nem csak kihasznál?

ezt is honnan tudom meg?

mert pl folytak már könnyei miattam, amikor látott képeken az exekkel.

szóval lehet szeret.

csak mivel mások is érdeklik, és nem érzem, hogy én lennék neki az első, ezért jobb lenne lehet mással megpróbálni

de nem biztos, hogy mással akarom.

segítsééég!

2010. júl. 10. 22:51
 5/11 A kérdező kommentje:
egyszerűbb ha úgy kérdezem ti mit tennétek a helyemben?
2010. júl. 10. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:

nem szeretnélek leszólni, de azt SOHA, SENKITŐL ne várd hogy azt mondja hogy örökké szeressen. Az örökké egy iszonyatosan hosszú dolog, és nem lehet elkapkodva kimondani.

Szeressétek egymást ma, holnap, holnapután. A szerelem, szeretet nem egy konstans dolog, hanem valami amin mindig, napról napra dolgozni kell.

Ha nem tudod szeretni, ne járj vele, de amíg vele vagy, ne randizz mással, az egy isznyat gerinctelenség.

Jah, és ne itt kérdezgess dolgokat, mi úgyse tudunk pontosan válaszolni, hanem VELE beszélj. Bizalom nélkül nincs kapcsolat.20L

2010. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a volt bnőjének is mondta, hogy örökké, mindig, stb.

ezeket nem kell hu de komolyan venni, de jólesik a másiknak és akko aki mondja abban a pillanatban ezt is érzi

ok nem kérdezgetek itt

gerinctelen, de randizgatok

ő is ezt tette a kapcs-unk elején (3 hónaposak voltunk, én meg azt hittem minden szép)

én meg most teszem

2010. júl. 11. 00:03
 8/11 A kérdező kommentje:
*akkor
2010. júl. 11. 00:04
 9/11 anonim ***** válasza:

dobd ki! így állsz bosszút rajta? Nyilván aki ilyet mond, azt én nem veszem komolyan. Mi az hogy örökké..pff

igencsak életképtelen a kapcsolat.

És ha egyedül vagy? akkor mi lesz? biztos vannak barátaid, velük foglalkozz..

2010. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem akarok vele szakítani, mert szeretem

a szenvedéseimet akarom megszüntetni, hogy vele boldog legyek

és ha mással foglalkozom, lehet akkor nincs úgy begyepesedve a fejem, hogy rózsaszín szemüveg és lehet máshogy látom majd a kapcsolatunkat és akkor szakítok, vagy ha úgy látom, akkor vele maradok hűségben.

nem tudom hogyan gondolkozzak rólunk nem elfogultan!!!

2010. júl. 11. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!