Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt (egy párszor már szakítottunk 1-2 napra). Nem egyszer ütött már meg, de én mindig megbocsátottam neki. Elég labilis a kapcsolatunk. 3 hete a szülinapi bulimon kikezdett egy barátnőmmel ( a csaj állítása szerint, a többiek szerint inkább a csaj kellette magát) majd 2 napra rá szakítottunk, mert közölte velem, hogy a haverjával kettesben akar menni nyaralni. Velem a 4 éve alatt egyszer volt 3 napot nyaralni.

Ez a szakítás közel 2 hétig tartott, úgy, hogy közben sms-eztünk, lefeküdtünk egymással..stb.

Egy hete békültünk ki. De semmi nem változott, ugyanúgy veszekszünk, mint a szakítás előtt (pedig máskor a szakítgatások után mindig jó/jobb volt). Könyörögnöm kell, h jöjjön el hozzánk. Pedig szereti a szüleimet. Vagy arra hivatkozik, h nincs pénze, vagy arra, h pihenni akar. Ma reggel hazaért a munkából, aludt egy pár órát, és elment a haverjának a barátnőjével strandra (kettesben). Hozzám azért nem jött el, mert pihenni akart. Velem nem tud normálisan beszélni, de mással (más nővel) igen! Az utóbbi időben rengeteget iszik, olyankor még ingerültebb, agresszívabb. Ha meg nem iszik, akkor meg azért.


Mit csináljak?


2010. júl. 10. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem beszeld meg vele, hogy ha nem hagyja abba ezt a hintazast a kapcsolatotokkal akkor befejezted vele...semmikepp se folytasd ha nem erzed jol magad...millio jokepu, s kedves pasi van, nincs ertelme elrontsd az eleted egy ilyen emberrel...sok sikert es majd ird meg hogy, hogyan dontottel:):*. sok sikert es kitartast;)
2010. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem, hogy a srác nem szeret téged és nem is tisztel meg téged azzal, hogy elmondja.Fen tart téged arra az esetre ha szüksége van rád, magyarul kihasznál, tudja, hogy meg tehet bármit melledet, meg verhet lenézhet meg alázhat, hogy a haver nőjével megy el és a barátokkal megy el nyaralni.Szakíts vele.
2010. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Úgysem fogom tudni otthagyni. :( Ha együtt vagyunk miatta sírok, ha nem vagyunk együtt, akkor meg érte. Így is, úgy is sz.r az egész! Az eszem tudja, h jobb lenne nélküle, de ... mégsem tudok elszakadni tőle. Nekem Ő az első kapcsolatom, Ő az egyetlen, akivel lefeküdtem. Nagyon nehéz... Mondani könnyű, h ott hagyom, de nem bírom.
2010. júl. 10. 15:35
 4/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van!!! Sokan mondták már, h nem szeret, csak kihasznál (olyanok, akik ismernek mindkettőnket), de valahogy nem tudom elhinni...
2010. júl. 10. 15:36
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt velem is 4évig jártam a volt barátommal. Nem törődött velem meg is vert és lelkileg össze volta törve nem mertem vele végleg szakítani. Míg meg nem ismertem az igazi szerelmet aki immáron a férjem 5éve. Szakíts,Ne pazarold az idődet rá mert nem érdemli meg a szereteted. vele tönkre teszi az életed csak az éveidet veszted el és nagyon fogod báni, még most szakíts vele és keres egy olyat aki meg érdemel téged.
2010. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Amikor reggelente belenézek a tükörbe és látom a véreret a szemem alatt (egy régebbi pofon eredménye), mindig megkérdezem magamtól, h Kell ez neked? De mégsem tudok véget venni a kapcsolatnak...
2010. júl. 10. 15:39
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
15:36-s vagyok nekem se volt könnyű, mert azt hittem, hogy szeretem és nem akartam elhíni amit nekem is mondtak , hisz nekem is az első komoly kapcsolatom volt.De erőt kell venned magadon, mert tönkre mész.Ha gondolod Írj privátba szívesen segítek neked, bármiben amit tudok. Tudom hogy nem könnyű mert én is 4évig voltam így.
2010. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hm...Hát igen! A lényeg nagyrészt elhangzott fenn, de a kérdésed az volt, mit tegyél, vagy mi mit tennénk... :-)

Én is szakítanék...vagy lehet megkérdezném előtte, hogy miért nem szakítunk??

:-)

2010. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

ismét én vagyok a második.

Sajnállak mert tudom miről beszélsz ,mert át éltem ezeket én is,és nem csak mondom, ha nem tapasztalatból írok.

Ne tedd magad tönkre és ne magad hibáztasd miatta. Te egy kedves lány vagy, gondolj arra milyen voltál míg nem volt ő neked és légy ujjra az a boldog lány és lépj ki a barátok barátnők majd meg vigasztalnak.Kérlek lépj ki míg lehet.

2010. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem is ott kellene hagynod még nem történik valami nagyobb bajod:(

Szerencsére én nem vagyok ilyen helyzetben de szerintem inkább jobb egyedül mint egy ilyen pasival!

Sok szerencsét és erőt kívánok neked hogy meghozd a helyes döntést!

2010. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!