Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap délután beszélgettem a barátommal. Úgy volt hogy este megyünk iszogatni a haverokkal, de én családi program miatt csak később tudtam volna menni. 8körül. És mivel úgy volt hogy csak 11ig maradunk, arra a kis időre már feleslegesnek tartottam. (Ő 5kor ment). És mondtam is neki milyen rosszul érzem magam hogy pénteken itthon ülök egyedül, szívesen mennék, de akkor majd 11kor beszélünk ha hazaért. Mivel ma tartjuk a születésnapomat este, és meg kellett volna beszélni hogy mikor megyek ki hozzá, mikor indulunk otthonról, ilyenek. Este viszont a hazaindulása előtt 10 perccel írt egy sms-t, hogy ő mégis inkább marad hajnalig (5-6ig) bulizni a haverjaival. Én ezen kiakadtam nagyon. Összevesztünk. Szerintem igazam van, mivel ha bulizni akar nélkülem, akkor legalább szólhatna előre 1-2 nappal, hogy ha nem akarok itthon ülni egyedül, én is szervezhessek valamit. Viszont ő még azt se érti hogy mi bajom van. Szerintetek most tényleg feleslegesen akadtam ki, vagy annyit elvárhatnék hogy ha megbeszélünk valamit az úgy legyen/ne utolsó pillanatban jelentse be hogy inkább iszik a haverokkal reggelig? A válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 10. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog, de kiakadni azért nem kell talán. A nők és a férfiak másképp gondolkodnak...és olykor mindkettőre jellemző, hogy nem is gondolkodik:)

Beszéljétek meg!

2010. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Főleg a szülinapodon??? Szerintem nyugodtan akadj ki! Csinálj műsort, rendezz jelenetet! Ha bele gondolok, Én nem tennék ilyet.

De,a kérdésre lehet egy kérdés?? Te mit gondolsz a dologról?

2010. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Egyébként boldog születésnapot =)


Beszéld meg vele, én nem akadnák ki, de ezt azért nem a szülinapodon kelett volna-összeveszni, beszéljétek meg-lehet h csak te reagálod tól, neked programod volt, ő meg jól érezte magát a buliban a haverokkal, sztem nincs ezen mit feljújni =)


mégegyszer Boldog Születésnapot =)

2010. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy ha én tudok neki szólni egy buli előtt 2-3 nappal, akkor ő is tudna. Illetve ha én megyek el a barátnőimmel, folyamatosan mondja hogy persze, biztos majd pasizunk, meg miért nem jöhet, és ezzel nyaggat már előtte is. Múltkor ő is szólt hogy majd lehet lesz egy pasi buli valamikor, azt elfogadtam, menjen. De hogy csak így közli. Ez nekem nem jön be.
2010. júl. 10. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem...

:-)

A többit rádbizom!

2010. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!