Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan egy hónapja vagyunk együtt.

De tegnap kiderült, hogy smárolt valamikor valamelyik gyerekkel és többet érez iránta de sztem csak fellángolás, hisz nem is ismeri...

Ezért Ő szakítani szeretne.. Én nem szeretnék mert nagyon szeretem és mindenkinek jár még egy esély.

Mit csináljak, hogy együtt maradjunk?

Nem érti, hogy nekem csak Ő kell..

Nagyon Szeretem :(


2010. júl. 10. 07:21
 1/3 anonim válasza:
Hát figyelj!Ha valaki igazán szereti a másikat akkor azt el kell engedni.Lehet hogy nagyon rossz lesz de ha ő már nem szeret akkor nem érdemes eggyütt maradnotok.Ez csak rosszabb lesz főleg neked.Beszélgess vele hogy mi nem jó benned és próbálj meg változni.Ha sikerül talán meglátja hogy nem érdemes egy ijen pasit dobni aki ennyire szereti.Sok sikert.Drukkolok:)
2010. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan azt szeretnéd, hogy melletted maradjon annak ellenére, hogy egy másik srác már többet jelent számára?
2010. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah..Egy "ismeretlen" srác..

Sztem ha ennyire szereted, akkor talán rosszul mutattad ki neki. Sztem van esélyed megmutatni neki mindezt hogy szereted..de ha van eszed akkor nem erőlteted, mert még azt éred el, hogy meg is utál, ezt ugye meg nem akarod. Légy Férfi! Mutasd meg neki h TE vagy az akiért harcolnia kéne!

SOHA ne mutasd ki a gyöngeségedet, és mutasd ki neki, hogy szereted!

Most hihetnéd, h ide ezt írni könnyű...hát az :P De figyu, cselekedni se nehéz ám, csak nelátszódjon rajtad annak a jele se hogy neked ez fáj, légy természetes.

Talán, azt ajánlom hogy hívd el valahová, valami szép helyre ott a környéken, ami csendes(persze ha vagytok még olyan jóba h elmegy veled :S), és ott elmondhatod az érzéseidet, DE! 1-amikor mondod az érzéseidet ne tűnj gyengének, vagy ne mutasd ki h neked fájna ha otthagyna(ha jól csinálod látni fogja h mit veszít el :P:P;))

2-Amikor mentek arra a csendes helyre, akkor beszélgessetek, DE! ne erről a témáról, legyél nagyon nyugodt, mosolyogj! hidd el működni fog ha jó vagy! össze fog zavarodni :D Ő azt várja h lássa rajtad h gyenge vagy, De akkor elveszted őt! Tegyél meg mindent amit lehet, h élvezze a társaságod. Kérdezd meg h hogy van, hogy érzi magát ma..stb, hagyd beszélni (közben belül nem fogja érteni miért vagy nyugodt, kíváncsi lessz! Itt már TE leszel előnyben, itt már megfogtad), és csak nyugodtan beszélgessetek, ha odaértek arra a helyre, (pl. egy park) leültök egy padra egymás mellé, testeddel fordulj felé, és nagyon nyugodt, lágy hangon, magyarázd el neki h mit jelent neked (ezt amint látom nem lesz nehéz, mert látszólag nagyon szereted őt :)) közben amíg beszélsz játszadozz a hajával(elöl megfogsz egy tincset például, és játszadozz vele, fontosabb részeknél nézz a szemébe!) Simogathatod utána az ajkát is, ha látod h megfogtad őt, utána jöhet egy nagyon lágy csók (a mondandót után :P)- hidd el, nem fogja elhinni hogy te ilyen is tudsz lenni :D ezt szinte mindegyik nő imádja!;)-sokat tudnék még írni, de azthiszem ez sem lesz kevés :D) Csináld úgy ahogy mondtam, ne hamarkodj el semmit, mindennek megvan a maga ideje, és ha Ő kell neked akkor Csináld ezt!!! és semmi izgalom! nyugodt vagy...nyugodt és kedves :) Ezzel remélem segítettem :D Hát sok sikert haver, énis drukkolok, de aztán tartsd magad ezekhez a leírtakhoz ezek után is. mindig legyél egy álomférfi, érd el h ők harcoljanak, és ne te! :D;)


16/F (pár nap és 17:P) Sok sikert.;)

2010. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!