Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszautasítás. Ki hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás. Ki hogyan bírja ki?

Figyelt kérdés

már fél éve próbálkozok hogy találjak egy barátnőt, semmi sikerrel... legalább ötven lányt kérdeztem már meg (!), de rövidebb-hosszabb beszélgetés után mindenkiről kiderült, hogy nem jó, mert:


- neten: túl messzi lakik


neten és élőben is:

- már van kialakulóban valami

- már van pasija

- nem tetszem neki

- csak barátnak szeretne

- most nem akar kapcsolatot



eddig jól viseltem... nem nagyon érintett meg... de ma már besokalltam... ma ketten is visszautasítottak, pedig mindkettő helyes lány volt...

úgyhogy most így este idegileg kivagyok... nem tudom hogy kínomban röhögjek, sírjak, vagy inkább szétverjek valamit, mert fel is tudnék robbanni... a saját pechemen... mintha el lennék átkozva, komolyan :(


más is érzett így? ki hogy vészelte át?



16/f


2010. júl. 10. 00:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
figyu, szerintem mindenkinek lesz valakije... én se adtam fel végleg... most is csak szünetelek
2010. júl. 11. 19:23
 22/26 anonim ***** válasza:

Az én barátom is hasonlóképp volt vele. Nála az volt a gond, hogy reménytelen szerelmei voltak, amiket túlgörcsölt, és a végén ettől a görcsöléstől már attól is elment a kedve, hogy randizgasson, mert az túl nagy stressz.. Húsz évesen volt először csaja. (Hozzáteszem, én ezt egyáltalán nem tartom kirívónak. Szóval ha rám hallgatsz, ne parázz, semmiről nem vagy lekésve. És szinte mindenki ilyen hosszas kereséssel kezdi..) Mikor az a csaj kidobta őt (mert levágta a haját), utána ismerkedett össze a jelenlegi haveri körével, és az olyan sokat nyújtott neki, hogy sokáig nem is hiányzott neki a kapcsolat. (Ezt is jól jegyezd meg.. ilyenre is képesek lehetnek a barátok!) Persze előbbutóbb megint ráparult a csajkérdésre, de aztán túljutott egy holtponton, és elkezdte némi sértett szkepticizmussal (legalábbis én így képzelem, magamból kiindulva) magasról leszarni az egészet. Na innentől jöttek neki be a dolgok. Hogy annyira elege volt már, hogy elkezdte leszarni, és sokkal lazább lett. Lazaság alatt nemcsak viselkedést értek, hanem hozzáállást is. (Anélkül nem lehet őszintén lazának látszódni se.) Szóval becsajozott egy koncerten, egy hónapig jártak, aztán pár hétre rá jöttem én. Ez 2 éve történt.

25/L

2010. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Bakker ezt a kérdést mintha én írtam volna.

Kb ugyanebben a cipőben vagyok, csak nem 50 lánnyal.

2010. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ja és nálam nem fél éve megy hanem 2.

Előző

2010. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy elutasítottak, Ennél már csak az rosszab ha valakinek bejösz aztán rövid idő után meggondolja magát és dob. Nah ez sztem még bosszantóbb, nemde? Minek engedett közelebb magához ha nem gondolja komolyan?
2010. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Előző:Van benne valami igazság.

22:40-es voltam

2010. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!