Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem bírja kimondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem bírja kimondani a barátnőm azt h szeretlek?

Figyelt kérdés
friss a kapcsolat(most lesz 1 hónap), és most jönne az a válasz h azért mert nem is szeret, ami ha valóban így lenne az szöges ellentétben lenne minden tettével. azt tudom h párkapcsolati téren régen már elég sokat kapott, de akkor sem értem. vmi ötlet?
2011. szept. 19. 20:41
 1/9 anonim válasza:
100%

figyelj nyugodj meg! 1 hónap nem sok idő! inkább örülj tényleg érzelmes a barátod és nem kapkodja el a dolgokat! neked az jó lenne h ha kimondja h szeret vagy szerelmes beléd de közben nem igaz?!

szeret hidd el! csak még nem úgy! érzelmes srác idő kell neki adj elég időt és meglessz a gyümölcs!

lassú víz partot mos!;)

2011. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után ne várd azt, h már szerelmes legyen beléd. És az mivel jobb, ha kimondja, de 1 hét múlva szakítotok??
2011. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete jártok és azt várod, hogy szerelmet valjon? Mi a párommal csak 2-3 hónap után szeretlek-eztünk a másiknak. Ne legyél türelmetlen!

23/N

2011. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor mondja, ha tényleg komolyan gondolja. Én 2 hónapig csak "dumálgattam" a jelenlegi barátommal, aztán összejöttünk, mert éreztem, hogy lehet belőle valami. Rá másfél hónapra eljött a szerelem, az a rózsaszín, hamar elmúlt, aztán a 8. hónap után lettem igazán, őszintén, mélyen szerelmes.
2011. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazatok van, tényleg türelmetlen vagyok
2011. szept. 19. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
1 hónap az semmi igazából nem is vagytok szerelmesek az csak a vonzódás,tetszetek egymásnak kedvelitek egymást,ha fél év múlva nem mondja na akkor beszélgess vele van-e értelme
2011. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert a nők ezt is a férfiaktól várják el, hogy mondják először. Jön itt a nagy érvelés, hogy egy hónap után még nem szerethet stb., de ha te nem mondod, akkor már vérig van sértve.
2011. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem a barátnőm annak idején nagyon visszahúzódó volt. 4 hónapig (!!!) nem mondta, hogy szeret, nem osztotta meg velem a titkait, nem csinált velem közös képet, stb. nem bízott még bennem és ezt tudom jól. de 4 hónap után, amikor már tényleg úgy érezte, kimondta. 2 éve vagyunk együtt, nem vágyom boldogabb kapcsolatra. nem ettől függ a dolog. sok szerencsét az új barátnődhöz, legyetek boldogok! :)

21/F

2011. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
22:31 én rendszeresen mondom neki(bár az előző hszek alapján arra jutottam h lehet már én is kicsit korán kezdtem el)
2011. szept. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!