Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj kimondani azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj kimondani azt, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Muszáj ezt így kimondani?

Mi van, ha nem mondom egyszer sem?


2011. júl. 17. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell és muszáj.

Szituációfüggő.

2011. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem muszáj,bár jól tud néha esni hallani....elég ha érezteted
2011. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor mondd, ha tényleg így érzed. A kérdésedből ítélve nem érzed. És csak olyat mondj, amit úgy is érzel és gondolsz, ne verd át..ha fiú, ha lány az illető..
2011. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod mondani akkor szerintem nem is érzed igazán ugye? mert ha éreznéd akkor gondolkodás nélkül kimondanád :P vagyhát kikerülhető :) nekem a barátnőm az "én is" szavakat részesíti előnyben :D
2011. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha igaz, muszáj, ha nem, akkor a kapcsolatnak sincs értelme. Mi a nemed egyébként?
2011. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szeretem, csak úgy gondolom, elég ha rá nézek, és látja, vagy ha megölelem, és érzi.

Mert mások folyton: "szeretlek.. én is téged..."

Én meg ezt csak egy szónak tartom És mondani azt bármit lehet!

2011. júl. 17. 17:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem muszáj. De egyszer bánni fogod, hogy nem tetted. Nem szabad lebecsülni a szavak erejét.

Az, hogy "úgyis érzi a tetteimből" csak azoknak a mentsége, akik gyávák kimondani.

Nem kell állandóan, de sokat elárul rólad, hogy ki mered mondani, vagy sem.

2011. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondani bármit lehet de hihetetlen jól tud esni :) ha csak úgy ölelés után/közben a fülébesuttogod h szeretlek :) lényeg h ne úgy h más is hallja mert úgy tényleg csak egy szó :) de ha értelmet adsz neki akkor sokkal több lehet :)
2011. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez személytől függ. Most a barátom, azt játssza, hogy érezteti velem, hogy szeret, de nem mondja, majd csak nemsokára egy romantikus pillanatban. Szerintem igen is fontos. Nem kell, hogy minden nap kimond. De akkor is kell. Érzem én, hogy szeret a pasim is, de akkor is..hiányzik:)

Szerintem azért, egy romantikus pillanatban igazán kimondhatod:)

2011. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg a nemed, kérlek!
2011. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!