Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom élőben kimonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élőben kimondani a barátomnak, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem őt, ő az első barátom, msnen és smsben minden nap leirjuk, én is és ő is, 1 hónapja írta le először, 2 hete pedig szóban is kimondta, akkor először nem is mondtam semmit csak megcsókoltam, és nagyon édesen mondja, mindig eltalálja a legjobb pillanatot, és arra vissza is mondom hogy "én is téged" de tegnap is amikor csak feküdtünk egymás mellett, nagyon szeretem, de nem tudom kimondani magamtól, hogy szeretlek..

ez miért lehet?


2011. márc. 19. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

8 hónap alatt soha nem mondtad? szegény fiú hát mond ki!

SZERETLEK!most ebbe mi olyan nagy cucc?

2011. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is először így voltam! Ne aggódj, ha eléggé szereted akkor ki fogod mondani! :)


13/F

2011. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem kimondani senkinek. De tudom, hogy a barátom szereti hallani, én meg őt imádom nagyon, ezért mondom neki:D
2011. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A személyes kontaktus mindig "élesebb", intimebb, bizalmasabb. Sok mindent bátrabban mondanak az emberek a másiknak írásban, mint élőszóban. Nem túl bonyolult az ok.


Benned valószínű van egy kis félsz, hogy személyesen így kiadd az érzéseidet. Nem tragédia, sok emberben van.

2011. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a csillagjegyed? Mert a Bakoknál eléggé gyakori az efajta félelem, mármint félnek kimutatni az érzéseiket, mert tartanak az esetleges csalódástól. :)
2011. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!