Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj kimondani azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj kimondani azt, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Muszáj ezt így kimondani?

Mi van, ha nem mondom egyszer sem?


2011. júl. 17. 17:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem oda írni, hogy szeretem a barátnőm!

Tehát ebből logikusan férfi vagyok :)

2011. júl. 17. 18:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy is 90%-osan biztos volt, hogy férfi vagy. :)
2011. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd is így látja és nem igényli, akkor rendben...

Ha viszont arról van szó, hogy ő igényelné, te mégsem mondod soha, remélem, nem hazudsz magadnak és tisztában vagy vele, hogy itt valamilyen szinten kamuzol, még ha nem is tudatosan.


Olyan nincs, hogy azért nem mondom ki, hogy "szeretlek", mert csak egy szó és nekem nem jelent semmit. Mert ha tényleg nem érdekel, ha tényleg csak egy szó és a másik szeretné hallani, ráadásul még igaz is, akkor nincs az a szerelmes, aki nem mondaná ki. Ha tényleg szerelmes és nem fél valahol attól, vagy nem szégyelli, nem jön zavarba attól, hogy szavakban is kifejezze az érzelmeit.

Általában ez a valódi ok.

2011. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos volt, de azért megkérdeztem. Ezen általában fiúk szoktak értetlenkedni. Mi nők ilyenek vagyunk - legtöbben-, jól esik, hogyha kimondják, és sosem unjuk meg. Ha pedig sokáig nem mondjátok, rögtön bepánikolunk, hogy mi lehet velünk a baj, és vajon szakítani fogtok-e. Hülyeség, de akkor is ilyenek vagyunk. Szerintem mondd bátran a párodnak, mert lehet, hogy ő is ilyen aggódó, és így nem jó kapcsolatban lenni...
2011. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!