Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszautasítás. Ki hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás. Ki hogyan bírja ki?

Figyelt kérdés

már fél éve próbálkozok hogy találjak egy barátnőt, semmi sikerrel... legalább ötven lányt kérdeztem már meg (!), de rövidebb-hosszabb beszélgetés után mindenkiről kiderült, hogy nem jó, mert:


- neten: túl messzi lakik


neten és élőben is:

- már van kialakulóban valami

- már van pasija

- nem tetszem neki

- csak barátnak szeretne

- most nem akar kapcsolatot



eddig jól viseltem... nem nagyon érintett meg... de ma már besokalltam... ma ketten is visszautasítottak, pedig mindkettő helyes lány volt...

úgyhogy most így este idegileg kivagyok... nem tudom hogy kínomban röhögjek, sírjak, vagy inkább szétverjek valamit, mert fel is tudnék robbanni... a saját pechemen... mintha el lennék átkozva, komolyan :(


más is érzett így? ki hogy vészelte át?



16/f


2010. júl. 10. 00:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Napi kettő? Fél év alatt ötven?

Szerintem vegyél vissza a tempóból. Nekem egy éve nincs barátnőm, és ezidő alatt két lánynál próbálkoztam. Mindkettejüket személyesen ismertem már régebb óta.

Az első lányhoz alapból rosszul közelítettem, mert csak barátként gondolt rám, miközben neki nem volt barátja. A másik lánnyal már két hónapja tartom komolyabban a kapcsolatot, és eddig egyszer már találkoztunk kettesben, úgyhogy jól mennek a dolgok.


Még ha csak egy csajt is keresel, akit meg akarsz dugni, ne ezt éreztesd velük, hanem hogy komolyan gondolod. Komolyan, erre a fél év alatt ötvenből következtetek, meg nem hiszem, hogy a "szerelmet" keresnéd akkor, amikor egy nap alatt két lánynál is próbálkozol.


A kérdésre is válaszolva: Mivel eddig nem volt túl sok elutasítás, jól bírom, köszi.


16/F

2010. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiket leírtál elutasítás okaként,mind-mind kamu! Ezeket figyelembe se kell venni,mert valószínűleg nem az igazság áll a hátterében. Igen fiatal korosztályból kell nézelődnöd és ez is lehet az oka. Te értelmes vagy és korodhoz képest érett,de akiknél próbálkoztál volna,ők még nem nőttek fel hozzád. Én azt javaslom,hogy ne erőltesd ennyire a párkapcsolat teremtését,mert biztosan tapasztaltad már,ha valamit nagyon akarsz,az úgysem jön össze. (Legalábbis akkor nem,amikor kéne). Fiatal vagy,járj el a haverokkal ide-oda,de ne legyen kötelező jellegű ez a kapcsolatteremtés. Jön az majd magától,a megfelelő időben! 22/L

2010. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ne neten ismerkedj menj el a parkba vagy sétálni és ugy... élőbe sokkal jobb és egyszerübb és a személyedet si megismeri meg a kisugárzásod stb...:D
2010. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokan átmennek ezen, kötük pl én is pont így voltam 16 évesen (most 17 vagyok), és mi történt, egyszer csak felbukkant egy lány, akivel rövidesen egymásba szerettünk, és azóta együtt vagyunk, szeptemberben lesz egy év.


Szóval szerintem fölösleges erőltetni. Az rendben, hogy új embereket ismersz meg, de ne akarj olyan kétségbeesetten összejönni bárkivel. Az amúgy sem tetszik nekik. Inkább próbálj meg titokzatosabb lenni ;) (nálam bejött)


Amúgy meg van egy osztálytársam, szintén ugyanez az eset volt + még bűnronda is, és egyfolytában bunkózik mindenkivel. Csak ha megismeri valaki, akkor jön rá, hogy normális.

És lám, pár hónapja neki is van barátnője.


Kitartás :)

2010. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

első: igen, valószínűleg a tempó az oka :( amúgy én tényleg a szerelmet kerestem, de amint visszautasítottak, rá 3 percre már kerestem is a következőt :/ ha dugni akarnék, olyan csajt keresnék, akiről messziről jut hogy hajlamos az egyéjszakásokra... dehát azok élőben velem szóba se állnak (bár nem is bánom)


második: de nekem fontos lenne, mert épp ez az: nincsenek nagyon haverjaim :(

2010. júl. 10. 00:24
 6/26 anonim ***** válasza:
sztem te 1 kocka vagy ha még haverjaid sincsenek! amugy énis igy voltam ezzel egészen 2008 ig kb! nemvolt nagyon haverom! MINDIG otthon ültem kerestem a bnőket folymatosan! (még most is az igazit) és jöt az uj suli uj haverok, megismerkedtem a sörrel és lám 1 héten legalább 2-3 szor eljárok focizni velük vagy kocsmázni! szal télleg a haverokba fektesd a reményt ne a nőkbe! Egyébként nekem néha néha össze is jöttek ilyen kapcsolatok de 1-2 hónapnál nem tartott tovább! Üdv 16/f
2010. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
az előző lánynak igaza van. ezek alibi dumák, ha azt mondják nem kell nekik pasi, vagy csak barátként tekint rád akkor az kamu. továbbá ha látják rajtad a lány, hogy nagyon görcsösen fel akarod szedni őt, akkor az taszítja, legyél laza, és csak lassan a tempóval, meg mindenkihez máshogy kell közeledni, mert különbözőek a leányzók, hidd el.
2010. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
másik 16/f: megvagyok haverok nélkül... olyan haverok mint az osztálytársaim, nem kellenének -.-" neten van egypár jó ismerősöm, dehát az max. skype esélyes... egy barátnő az teljesen más dolog...
2010. júl. 10. 00:34
 9/26 anonim ***** válasza:
DE EMBER! TE EGY VIRTUÁLISAN ÉLŐ EGYÉN VAGY! HÁT HOGY AKARSZ NETEN DUGNI? DE MOST ŐSZINTÉN? VAGY NETEN BASRÁTNŐT KERESNI! JÓ JÓ MEGÉRTEM HOGY ENNYIR
2010. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
ENNYIRE ELSZÁNTAN KUTAKODSZ DE ÍGY AZ ÉLETBE NEM TALÁLSZ SENKIT! TALÁLSZ 1 BNŐT ÉS AKKOR NEMIS TALIZOL VELE VAGY MI? MOZDULJ KI OTTHONRÓL!*
2010. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!