Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszautasítás. Ki hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás. Ki hogyan bírja ki?

Figyelt kérdés

már fél éve próbálkozok hogy találjak egy barátnőt, semmi sikerrel... legalább ötven lányt kérdeztem már meg (!), de rövidebb-hosszabb beszélgetés után mindenkiről kiderült, hogy nem jó, mert:


- neten: túl messzi lakik


neten és élőben is:

- már van kialakulóban valami

- már van pasija

- nem tetszem neki

- csak barátnak szeretne

- most nem akar kapcsolatot



eddig jól viseltem... nem nagyon érintett meg... de ma már besokalltam... ma ketten is visszautasítottak, pedig mindkettő helyes lány volt...

úgyhogy most így este idegileg kivagyok... nem tudom hogy kínomban röhögjek, sírjak, vagy inkább szétverjek valamit, mert fel is tudnék robbanni... a saját pechemen... mintha el lennék átkozva, komolyan :(


más is érzett így? ki hogy vészelte át?



16/f


2010. júl. 10. 00:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

élőben is próbálkoztam -.-' dugni is és randizni is élőben fogok, de nem tudom élőben elkezdeni


de ez más dolog

2010. júl. 10. 00:41
 12/26 anonim ***** válasza:
sztem így az életbe nemfogsz bnőt keresni! ha nem tudod élőbe elkezdeni! nem mersz odamenni 1 lányhoz sem...
2010. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
igenis oda merek menni...de kétszer is kosarat kaptam már élőben, ezért úgy gondoltabb jobb neten elkezdeni... de nem ezzel van a hiba az biztos... másnak is összejött internetről kapcsolat, nem is kevés embernek... miért pont nekem ne sikerülne?
2010. júl. 10. 00:44
 14/26 anonim ***** válasza:
majd ujjab fél év mulva emlékezz arra amit irtam na helo
2010. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

2 aránylik a 48-hoz? 2:48???


Akkor próbálj megint élőben. Úgy 46 alkalommal, hogy a netes alkalmakkal arányban legyen.


Persze, sokaknak összejön a netről, de még többeknek nem.

És igen, valós barátok sem ártanának, ahogy már mondták páran.


De mint mondtam, a legfontosabb most, hogy áttérj a valós ismerkedésre.

2010. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
ha nem tévedek az előttem szoló egy 20on felüli nő és abszolut igaza van!
2010. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha rám, a 00:51-es, 75%-osra gondolsz, akkor nem. Egy 16 éves srác vagyok, aki annyi idős, mint a kérdező.
2010. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nem rád
2010. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
75%-os: így már tisztább :) egy ilyen hangvételű válaszra szívesebben hallgatok, mint 68%-oséra...
2010. júl. 10. 01:14
 20/26 anonim ***** válasza:

Voodoo


Én pont ugyan ebbe a cipőbe járok mint Te csak én 16 éves korom óta! Pont. Felkiáltójel... mindegy! Nem hiszem hogy az előttem szólóknak igaza volna. Már több mint másfél éve egyáltalán nincs barátnőm. Azelőttiek is csak 1-2 hetekig tartottak és sok erőfeszítéssel jöttek össze. Nem is maradtak meg sokáig. Ugyan csak én szenvedtem és tettem meg mindent értük. Rohadtul besokaltam.... Abból indultam ki, hogy haverjaimnak több éves kapcsolat sikerült néhány hét-hónap chatelés és neten ismerkedésekből. Azt az utat jártam aki én vagyok. Szabadidőm legfőbb idejét gép előtt töltve ülöm és folyton ismerkedem csajokkal. Egyre negatívabban állok a dolgokhoz én is. Azt veszem észre hogy mind kamu gép és egyáltalán nem komolyak. Azért írtam hogy az előttem szólóknak nincs igaza mert ahogy régebben is most is szint ugy azért hétvégente eljártam kocsmázni, ide oda mászkálni csak úgy sokszor benne voltam leszólítósdiba, akármibe. Nem féltem. Mindig vissza utasításokat kaptam. Élőbe is merek ismerkedni. Mégse jött össze. Nem hiszem hogy azért mert kocka lennék. Jó igaz lehet benne valami hogy "milett volna ha?" inkább sosem gépeznék és mászkálnék. De hova? Kihez? Amikor éppen van mondjuk néhány haverom és a csajaival van. Nincs pénze. Esik az eső, túl meleg van, a buliba minden csajnak ott a pasija, már ezt is meg lehet unni. Én együtt érzek veled tudom nem segítek azzal mert megosztom veled hogy nem vagy egyedül, segíteni nem tudok talán vígasztal hogy 1 válaszodra tudok válaszolni.

"más is érzett így? ki hogy vészelte át?"


Igen én mai napig így érzek. Nekem msn-en már töb mint 900 csaj van fenn. Ebből összesen 7 csajjal találkoztam is 1-2 hetekig tartottak. De mondom az utóbbi másfél éve senkivel se sikerült. Engem már az se nyugtat ha elmegyek haverozni. Minek? Azért hogy sóvárogva nézzem nekem már nem jutott nő ezen a világon? Vagy azért legyek ott hogy feleslegesen elköltsek 3-4 ezer forintot és még jól se érzem magam? Kb ez történik mindig. Tudok bulizni és azt csinálom amit a többiek de valami van benne. Ez valami átok lehet. Lehetséges felkeresek valami idős cigány nőt aki ért ehhez majd ő megmondja mi csücsül a vállaimon. Még ha ez nem is valós (nem hiszek ilyesmibe) de a tudat amit majd ő mond hátha segít.


20/F

2010. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!