Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehet, hogy így megváltozott? És az ellentmondások?

Figyelt kérdés

Ma kicsit mélyebben beszélgettem (először) a barátnőm pasijával. Ő is mondta, hogy korábban nőfaló volt, csak a "mennyiségre" hajtott, de már nem ez kell neki. Ezért is választotta barátnőmet, mert ő nem olyan, mint az átlag, nem adta magát könnyen, és a srác volt neki az első. Csak szöget ütött a fejembe, hogy "kutyából nem lesz szalonna". Én nem tudom...mert ismerek embereket, akik soha nem vágytak a kicsapongó életre.

A másik dolog pedig az, hogy az ominózus pár távkapcsolatban él, nagyon messze vannak egymástól, korábban pedig én tetszettem a fiúnak. Most egy nyaralás keretében vagyok itt (ahol a fiú), ma is kért, hogy menjek ki vele a buszhoz barátnőm elé, és figyelgetett is. Szóval ez a körülmény is elbizonytalanít...pedig azt mondta, hogy mióta bnőm van neki, mást észre sem vesz, meg már a gyerekeken gondolkodik (21 éves). Hozzá tenném, hogy mikor össze jöttek, érzelmileg zsarolta a srác, és szinte mindig barátnőm jön hozzá...

Erről mi a véleményetek? Tényleg lehet, hogy így megváltozott? És az ellentmondások?


2010. júl. 9. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Változni lehet,de nem vagyok biztos benne,hogy ez a srác megváltozott.Főleg hogy mindig barátnőd megy meg érzelmileg zsarolta...Nekem az tűnik furcsának,hogy már a gyerekeken gondolkodik.Szerintem egyik napról a másikra nem változik meg ilyen hamar valaki:eddig ez az első komolyabb kapcsolata,ahogy értettem,és már rögtön a gyerekekre gondol.
2010. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is így gondolom. Azt aláírom, hogy vannak nyugis, komoly emberek, én is ilyen vagyok. Node (igaz, hogy 18 vagyok), de soha nem vágytam arra, hogy úgymond kiéljem magam. Ezt a pasit meg hajtotta a vére, ő sem tagadja.
2010. júl. 9. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kinőtt ebből, megunta a kalandozást vagy csak a hiányzó szerelmet pótolta ezzel.
2010. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!