Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi legyen a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen a párommal és velem. Úgy érzem nincs rám ideje, de azt mondja nagyon szeret. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Én is imádom, csak ha lemondja a találkát,1ből szakításon jár az eszem. Mi van velem? De csak azért mert sokat dolgozik, nem mert nem akar velem lenni. Segítség!

De akkor is mondja h imád, és majd bepótoljuk. Csak az sose jön össze. Ma is úgy volt h talizunk, mégse, úgyvolt h hnap, mégse, most vasárnap marad. Rossz nélküle, nagyon hiányzik, imádom, szenvedek.


2010. júl. 9. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát megoldásom nincs a dologra, de én is ugyanilyen helyzetben vagyok :( A párom vagy dolgozik, vagy túlórázik (ezeket még meg is értem), de abban a kevés szabadidejében sem én vagyok az első... Mindig van valami, ami miatt nem tudunk kettesben lenni annyit, amennyit szeretnék. Én is sokszor úgy érzem, nem illünk össze, hiszen mások az igényeink. És jobban tenném, ha elengedném őt, hátha talál olyat, akivel jobban egyeznek az elvárásaik. Mi ma vagyunk együtt 9 hónapja, elvileg délután találkoztunk volna, de közbejött ez meg az meg amaz. Remélem azért este látom még. De ez nekem iszonyúan kevés :( Ti mióta vagytok együtt?
2010. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21-én leszünk 1 évesek, pont a szülinapján. Ma reggel mégis felhívott és mondta h megpróbál jönni hozzám, és mondta ha más nem akkor vasárnap reggel. Neki fontos h 1üttaludjunk. Ami nekem nagyon jó, csak régebben volt h kedden este velem volt, és hétvégén is. Azok a szép idők. Mondta h megpróbálja megint úgy h hétvégén velem van. Ja és 20L/22F. Remélem összejön. Meg vizsgázik is, de mondta h utána hétvégén is velem lesz, meg mozi, stb. Remélem így lesz. ma is úgy volt h strand, direkt szoliztam és vettem dögös fürdőruhát, csak dolgoznia kell. És mivel az apja házába lakik(nem vele) és ő a főnöke, muszáj mennie :(. Nem tudom mi lesz
2010. júl. 10. 10:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem beszéld meg vele h neked ez nem jó, nem kérsz sokat, és ha így marad, te csak szenvedni fogsz, és az nem hiányzik neked, boldog akarsz lenni, és ha ő nem tesz boldoggá kénytelen leszel figyelmesebb pasit keríteni. Ha szeret akkor változtat, ha nem akkor nem szeret annyira mint te őt, és nem érdemes vele tovább 1üttlenned. Hidd el így van. Nálam bejött, nem akar engem elveszteni, ezért mindenre képes, remélem veled is így lesz. Milyen sűrűn vagytok együtt?
2010. júl. 10. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!