Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan egy éve együtt vagyunk. Kibírhatatlanul hiányzik! Mit tegyek, hogy egy kicsit elfelejtsem, hogy ne legyen ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Csak hétvégente tudunk találkozni a távolság miatt. Nagyon lassan telnek nélküle a hétköznapok és már az elejétől kezdve egyik nap se tudom visszatartani a sírást, mert nagyon hiányzik!!! :'(
2009. jan. 18. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemsokára jobb lesz. Nekem az első év volt ilyen, persze, most is nagyon rossz tud lenni, de most nekem is egyre többet kell tanulnom, mert már szímatanak a jegyek meg próbálom lefoglalni magam hétköznaponként hasznos dolgokkal. Vállalj be vmit, ami kihívás számodra, hasznos, és lefoglal hétköznaponként (pl nyelvvizsga, tanfolyam stb...). És beszéljetek sokat msnen, telefonon, smsek stb. És fontos, hogy lásd az alagút végét, pl nyári szünet vagy akár pár év múlva közös albérlet.
2009. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En is tavkapcsolatban elek ,mi is csak hetvegeken tudunk talalkozni.Nekem is nagyon hianyzik ,viszont probalom en is elfoglalni magam es mindig arra gondolok milyen jo lesz a hetvege amikor megerkezik hozzam es atolel ,meg minden :) es akkor az egesz het izgalmassa valik mert varom azt a pillanatot,lehet gyerekes dolog meg butan hangzik de en igy gyozom le a hianyerzetet.
2009. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!