Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párommal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párommal, hogy néha kevdvesebb legyen?

Figyelt kérdés

Néha vannak olyan válaszai, amiket bunkó módón ír nekem. Arra gondoltam, hogy pár napig kedvesen nyájasan beszélek és viselkedek vele és ha ezek ellenére is kapok tőle bunkó választ akkor már jogosan mondhatom neki ezt. Ha csak úgy mondanám tuti nőihisztinek tudná be, de a párjával lehetne kedves az ember szerintem. Szerintetek ez jó ötlet vagy nagyon gyerekes?:S

Ő olyan aki nem mutatja ki ha féltékeny, márha van benne ilyen tulajdonság, hogy érhetném el kimutassa legalább egyszer? Mert létezik természetes féltékenység de enneksemmi jelét nem látom nála. (bocsi h 2 kérdést tettem fel)

18/L


2010. jún. 3. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok:(telljesen,mintha magamat hallanám:(

engem nagyon zavar és ha szólok neki miatta,akkor egy ideig normális,de aztán megint észre se veszi magát...:(

2010. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

így van, én is szóltam h rendesen köszönjön el 1 hétig mint a kisanygal utána átváltott régibe.

ez engem nagyon zavar ilyenkor annyira mérges vagyok rá sokáig nem hinném h eltudnám viselni :S

ti mióta vagytok együtt ?:)

2010. jún. 3. 19:43
 3/14 anonim válasza:
Ha kutyába sem vesz a palid, akkor lehet nem becsül meg igazán, nem tudom mit tettél ennek érdekében, de vagy megpróbálod rávezetni, kompromisszumokkal a szerinted helyes útra, vagy még fiatal vagy és lehetsz gyönyörű, találj mást :)
2010. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ne értsd félre v én írtam rosszul:)

kedves meg minden de néha msn-n olyan bunkó válaszokat tud írni, persze nem rendszeresen de engem zavar :(

erre a féltékenység részre is légyszi írjatok:)

2010. jún. 3. 19:51
 5/14 anonim válasza:
Hagyd rá, vagy gondolkozz el, lehet erre Te adtál okot. Vagy néha szimplán bunkó, akkor tessék tűrni, tökéletes párkapcsolat nem létezik!
2010. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az elsőre a válaszom tanuld meg a mélytorkot, majd meglátod milyen kedves lesz veled utánna, ha féltékennyé akarod tenni arra meg itt vagyok én:))
2010. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
valamit néha rá kell hagyni,erre már rájöttem,két éve együtt vagyunk,de még most is fel tud húzni vele,a féltékenységről meg szerintem annyit,hogy nem mindneki féltékeny típus,az is lehett,hogy volt kapcsolata ami a féltékenység miatt ment tönkre és azért próbálja visszafogni magát,ilyen esetben meg nem tud határt szabni a természetes féltékenységnek,ezért inkább telljesen el nyomja(első válaszadó voltam )
2010. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
mond meg neki kidoblak a getszibe ha nem maradsz nyugton
2010. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pasiddal msn-ezni nem jó. Valahogy nincs érzékük a kommunikáció ezen formájához (legalábbis én ezt tapasztaltam). Ha gépelnek, nem veszik észre, amiket írtál közben. Lassan gépelnek, mert nem ülnek folyton a gép előtt. Aki mégis gyors, az meg leszarja, hogy hibákat ejt. Aki pasi létére szokott msn-ezni, az is szűkszavú, vagy ha nem, akkor is sokkal kevésbé nyilvánul meg a puszta szavakon túl, mint élőben, vagy mint egy lány msn-en. Én pasim pl egy angyal, soha egy bántó szava nem volt, imád engem, és egyébként is egy nagyon kedves, udvarias ember. De mikor nagyritkán a fészbukon csetelünk, szinte mindig én írok neki, aztán mindig úgy köszön, hogy cső, mindenre azt válaszolja, hogy zsír, és ha kapok tőle egy kukit (8===o - -), az már kedvesség. Nincs ezzel semmi bajom, meg most kicsit el is túloztam, de lényeg, hogy a pasiktól általában távol áll ez a fajta kommunikáció, úgy értem, msn-e, cseten nem tudják árnyaltan kifejezni magukat.

Persze ha a pasid élőben is f*szkodik, az már más..

2010. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A féltékenységet meg ne hiányold. Van aki nem olyan típus. Én pasim se az. Ha fel akarnak szedni, ő nem ideges lsz, hanem büszke, hogy hehe én csajom. (Onnantól lesz ideges, ha valaki ennek tudatában is fel akar szedni.)
2010. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!