Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenlegi párommal nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi párommal nem bírom a tempót. Mit tehetné (n) k?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párommal nem rég jöttünk össze, mondhatni csak most kezdünk összecsiszolódni az ágyban is, de egyszerűen elkeseredek olykor. Többnyire eddig csak olyan srácokkal hozott össze a sors, akikkel egy szeretkezés tartott max 10 percig (maga az aktus), majd bevágtuk a szunyát és kész. Ehhez képest ő fél óránál alább nem adja, amihez én sajnos nagyon nem vagyok hozzászokva. Nagyon jó vele, ezzel nincs probléma, elég gyorsan elmegyek, de utána valahogy képtelen vagyok ráhangolódni és folytatni hátha egy második orgazmus is összejön... Egy idő után fájdalmassá válik és elkezdek kattogni, ami által persze élvezhetetlenné válik az egész. Iszonyatosan rosszul érzem magamat ilyenkor. Próbáltam utána szájjal "befejezni" neki, de úgy látszik ebben sem vagyok elég jó, mert előbb zsibbadtam totál le, minthogy ő elélvezett volna.

Méretekkel is megvan rendesen áldva, ami szintén kicsit szokatlan számomra. Megrémiszt a helyzet, pedig nem vagyok már kislány. Iszonyatosan figyelmes az ágyban, mindent megtesz a párom, hogy élvezzem azt, amit csinál, volt hogy zokszó nélkül abbahagyta az egészet anélkül hogy ő elment volna (ezután is próbáltam kielégíteni szájjal, de nem ment), viszont nekem rosszul esik, hogy nem tudom neki megadni azt, amiről azt hittem hogy már "csuklóból megy"... :(


Hozzá lehet ehhez szokni? Bele lehet jönni? Összecsiszolódhatunk ilyen téren vagy ez már így marad? :(


2011. okt. 22. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lovacka? :)
2011. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Add kölcsön... :(
2011. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok én is. o.O Hogy hívnak?
2011. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen a párod! Hidd el ez sokkal jobb, mint a 10 perc. ezekből a 10 percekból lesz a napi rutinszerű szex, ami teljesen elveszti a varázsát.


Én éppen a hosszú szexet hiányolom. Az exemmel eleinte 3-4 órákat is tudtunk szeretkezni, persze ez ritka volt, de azért egy normális alkalom az 1 órás volt legalább. Aztán a kapcsolat vége fele már csak fél órások voltak és sokkal rutinszerűbb volt az egész.


A mostani párommal is fél órásak az aktusok legtöbbször. Előfordul, hogy csak gyorsmenetet nyomunk, akkor az 10 perc.


Nálam az a baj, hogy nem tudom hogy viszonyul hozzá.. Nekem az exem azt mondta, hogy a végén nem volt már az igazi a szex(a fél órás). És most attól félek, hogy a jelenlegi párom is azt gondolja, hogy ez sem az igazi(hiszen ez is fél órás), mivel nem tudom hogy nálam mi a normális..Lehet neki mindig is ezek a fél órások voltak a megszokottak. Csak egyszerűen nem szeretném, hogy unalmasnak tartsa.. :/

2011. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 körömlakk ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Nem lehet hogy csak azért akarja minél tovább csinálni mert azt hiszi hogy a nőknek azaz neked is az a jó ha minél tovább birja?Egyébként nekem is volt egy olyan barátom akivel egész nap lehetett csinálni...ö szinte nemis ment el....szájjal sem.milyen tipusu a barátod?nem gyúr véletlen?
2011. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 asdface ***** válasza:

Mond el neki is a problémádat, ahogy elmesélted a srácot szerintem teljesen megérti majd és EGYÜTT(!!!) találjátok ki a megoldást.

Én értékelném a dolgot, hogy elmondod és dagadna is a mellem egy kicsit, hogy én vagyok a király. :D

24/f

2011. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is adhatod kölcsönbe...
2011. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy nemrég jöttetek össze. Ne rémülj meg ennyire! Nyilván idő kell hozzá, hogy összecsiszolódjatok. Nagyon fontos, hogy BESZÉLJETEK!!!

Elmondom, nálunk hogy volt/van. 4 éve vagyunk együtt, orális szex majdnem az elejétől volt, de csak 1 év után feküdtünk le egymással. Orális szex során már kiderült, hogy csodásan csinálja a barátom, és el tudok úgy élvezni, viszont ahhoz is elég sok idő kell- ritka, hogy 5 perc alatt megy, általában inkább 15-20 perc. Aztán kiderült az is, hogy a hüvelyi orgazmus nem jön össze, a barátom viszont 5-10 percig bírta, most már gyakorlással 15-20 percre növelte ezt. Második menetről szó se lehet, mert túl érzékeny lesz a barátom makkja, és a kedve is eléggé elmegy, sok próbálkozás után sem tud tartósan felállni neki... Szóval aktus közben sosem volt orgazmusom, és amúgy is elég gyorsan vége lett.

De a barátom nem hagyta ezt annyiban, mindig mindent megtesz, hogy nekem is legyen orgazmusom, és ennyi idő után sikerült odáig eljutnunk, hogy az előjáték során kielégít a barátom, és aztán onnantól hogy belém hatol, én végig beleremegek a szeretkezésbe, olyan, mintha végig orgazmusom lenne... Esetleg közben ha érzi, hogy ő már elmenne, nekem meg még nem volt, vagy csak simán nem akar még elmenni, akkor abbahagyja, és addig kényeztet engem orálisan.

De mi kellett ehhez? Ennyi együtt töltött év, sok gyakorlás és rengeteg beszélgetés.

Ne félj elmondani a barátodnak, mit érzel, hogy neked mi hogy jó. Arról is lehet szó, amit valaki írt- lehet, hogy azért tartja magát eddig a srác, mert azt gondolja, Neked így jobb- lehet, hogy azt hiszi, akármennyi orgazmushoz el tud juttatni, vagy csak nem gondolja, hogy neked már fáj egy idő után. Vagy simán lehet, hogy neki ennyi idő kell ahhoz, hogy elmenjen- lehet, hogy ritka, de van ilyen. Ezt csak közös erőfeszítéssel lehet megoldani.

Szerintem próbálkozhatnátok azzal, hogy nem mész el Te annyira korán, hanem helyette kicsit abbahagyjátok a "közös" munkát, és Te kényezteted, akár kézzel, akár szájjal, és utána folytatjátok tovább. És mondjuk ezt többször megismételni közben, hogy Te nem vagy folyamatosan ingerelve, ő viszont igen- így lehet, hogy Te később mész el, Ő pedig előbb. A másik pedig, hogy próbálhatjátok megkeresni a Te második orgazmusodhoz való utat- van olyan barátnőm, akinek 5-6szor van egy aktus alatt...

Sok szerencsét nektek! :)

20/L

2011. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A normális válaszolóknak nagyon köszönöm a reakciókat. Büszke is vagyok rá, elsősorban nem az időbeni teljesítménye miatt, hanem azért mert tényleg nagyon figyel rám. Ha szólok, hogy kicsit lassítsunk, mert fáj, akkor lassít, vigyáz, rákérdez, hogy még mindig fáj-e, abbahagyjuk-e stb... Tényleg érzem minden pillanatban, hogy nem a saját javát akarja. Valahol ezért is esik kicsit rosszul, hogy nekem nem igen megy ez még.

Fél mondatban beszéltünk eddig erről, elmondtam neki, hogy én nem ehhez vagyok szokva, nekem ez még kicsit új, mert eddig tényleg nem nagyon volt hasonlóban részem sajnos. Igazából túl sok reakciót nem kaptam, azt mondta tényleg nem egy gyorstüzelő típus, de igyekszik ő is alkalmazkodni majd hozzám, hogy ha érzi, hogy én már "fáradok", akkor kicsit gyorsítani a dolgokon, ilyesmik.

Azért megpróbálom ezt még kicsit konkrétabban megbeszélni vele normálisan, nem csak így futólag, mert nagyon nem jó érzés ilyen nyominak érezni magamat...


Egyébként eddig a 10 perces meneteken is éreztem, hogy ez így nem oké, vagy is kevés, viszont megtanultam elfogadni, talán úgy fogtam fel, hogy nekem ez így a jó, és mivel ennél hosszabb együttlétek max akkor jutottak ha dupla vagy tripla menetek voltak, ezért teljesen az raktározódott el bennem, hogy ez így okés és most ezt így nem nagyon bírom, de igyekszem tenni valamit az ügy érdekében, csak még nem tudom mit.

2011. okt. 22. 22:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyjd hogy a barátod iránytsa a dolgokat(értem ezalatt az aktus hosszát) és próbáld meg élvezni a szexet. Nekem nincs is annál izgatóbb, amikor hallom, ahogy a párom nyög. Ezért néha össze is szorítom az hüvelyizmaimat és látom az arcán hogy érzi és jó neki. Egyébként néha ha fel akarom gyorsítani a dolgokat, mert fáradok, vagy csak nincs sok időnk, akkor ezt szoktam csinálni. Ilyenkor szűkebb vagyok és gyorsabban elmegy.


A szexet kiváltságnak fogd fel és ne kényszernek, mindennapokhoz tartozó kötelező dolognak. Akkor élvezni fogod a 10 percnél tovább tartó meneteket is. :)

2011. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!