Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Maradjak a jelenlegi párommal vagy próbáljam ki mással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két éves párkapcsolatban élek. Ő 16 én 20 éves vagyok! Ő sem én sem léptem félre soha. Nem is tennénk ilyet. Eleinte nagyon nagy volt a szerelem és még most is szeretjük egymást, de vannak nagy veszekedéseink és valahogy úgy érzem, hogy valamikor én sokkal többet adok mint amit tőle kapok... Ez még nem is lenne baj, a baj ott kezdődik, hogy van egy más lány akit több mint két éve ismerek és mindig is vonzódtunk egymáshoz ő 18 éves. Soha nem csaltam meg vele a barátnőmet, de egyszerűen ha beszélek ezzel a lánnyal mindig szóba jön az, hogy mi lenne ha... És sokan mondják nekem, hogy fiatal vagyok ne akarjam leélni egy csaj mellett az életem meg 16 éves lány még fiatal hozzám stb... Mindig azt mondom, hogy egy nagy veszekedés után véget vetek ennek az egésznek, de aztán mindig azon vagyok, hogy kibéküljek vele. Egyszerűen nem értem, hogy mi lenne a jobb megoldás. Maradjak vele? Igazából ha vele kéne leélni az életem nem bánnám veszekedések mindig is vannak, de ugyanakkor ott van a másik lehetőség is, hogy fiatal vagyok és nem csak 1 lány van a világon... Ami miatt nagyon, de nagyon hülye vagyok azt gondolom, hogy ha szakítok vele akkor majd elkezd pasizgatni meg lefekszik ezzel azzal (pedig egyáltalán nem ilyen a természete sőt...) Az exemről is ezt gondoltam, hogy milyen szarul esik majd, hogy ha más fekszik majd az ágyában aztán most már leszarom sőt múltkor egy buliban mellettem smároltak és egyáltalán nem érdekelt .... Mit tegyek?
2011. febr. 21. 22:16
 1/4 tsz-tag ***** válasza:
32%
dugj meg minden utadba kerülő élőlényt és tárgyat
2011. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lépj! 20 éves vagy, még előtted az élet. Had menjen a barátnőd is az útjára :)
2011. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha jól értem te szereted a jelenlegi barátnődet is, de hajt a kíváncsiság... tök normális, én direkt igyekeztem kiélni magam, így most jobban örülök a barátomnak. :)

Nem biztos, hogy a másik lánnyal jobb lesz, de megpróbálhatod. Ha ő se jön be, pedig még mindig van egy csomó lány, akit meghódíthatsz.

2011. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak a lováncsiság miatt nem szabad szakítani, ha szeretsz valakit és jó vele, akkor maradjatok együtt, az buta aki úgy éli ki magát h szabad akar lenni, iszik meg bulizik és 100 csajjal dug
2011. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!