Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párommal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párommal, hogy néha kevdvesebb legyen?

Figyelt kérdés

Néha vannak olyan válaszai, amiket bunkó módón ír nekem. Arra gondoltam, hogy pár napig kedvesen nyájasan beszélek és viselkedek vele és ha ezek ellenére is kapok tőle bunkó választ akkor már jogosan mondhatom neki ezt. Ha csak úgy mondanám tuti nőihisztinek tudná be, de a párjával lehetne kedves az ember szerintem. Szerintetek ez jó ötlet vagy nagyon gyerekes?:S

Ő olyan aki nem mutatja ki ha féltékeny, márha van benne ilyen tulajdonság, hogy érhetném el kimutassa legalább egyszer? Mert létezik természetes féltékenység de enneksemmi jelét nem látom nála. (bocsi h 2 kérdést tettem fel)

18/L


2010. jún. 3. 19:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

20:08 teljesen igazad van :)

nagyon szépen köszönöm mindeki válaszát, látom h ezek szerint valóban el kell tűrnöm, legalábbis próbálom :)

a való életben meg kedves meg minden csak az msn az ahol nem tud néha normálisan reagálni:)

a féltékenységbe kkor meg beletörödök, mindig mondja h a haverjai mondják h jól nézek ki stb... meg ha mondok vmit amire más féltékeny lenne ő rá se bagózik :D

nah mindegy akkor tűrök:)

2010. jún. 3. 20:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzed magad, nem kötelező mindent eltűrni, csak azt gondolom, ezek miatt nem kell szarul érezned magad, mert ezek önmagukban nem jelentenek semmit.
2010. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én pasim ugyanilyen

és ha szólkok neki msnen, akkor még ő van kiikadva, hogy ne csináljam ezt

meg h én baszom fel

pedig csak normálisan megjegyzem h normálisan kommunikáljon

nem 1 a pasink véletlenül? xD

2010. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

xD lehet ugyanarról van szó :D

amúgy ahogy leírtad pontosan ez van de hát látom legtöbb párnál így van ez , törödjünk bele:D

kedves előző: sztem sem jelent semmit csak a lányokba alapból több kedvesség van...:P akkor marad ez vagy megmondom neki h ritkábban msn-ünk

2010. jún. 4. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!