Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belekeverheti valami hülyeségbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekeverheti valami hülyeségbe?

Figyelt kérdés
A barátnőm "legjobb" barátnője egy olcsó kis cafka, de ezt a barátnőm nem veszi észre.. vagy nem tudja.. vagy nem is érdekli.. Engem kimondottan idegesít hogy folyton vele lóg. Mármár többet van vele mint velem. Ráviheti a rosszra? vagy feleslegesen aggódom? F
2010. júl. 9. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
azt csak Te tudhatod,hogy a barátnődnek mennyi esze van,és mennyire tudja felmérni,hogy hol a határ.
2010. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x Susy Omega x ***** válasza:
lehet, hogy csak jelenleg van megbolondulva egy picit, aztán észhez tér. de ha nem, nyugodtan segíthetsz neki finoman! :D aranyos, hogy aggódsz érte. :) és az nem jó, hogy többet van vele, mint veled... már csak emiatt sem ártana leülnötök megdumálni: :) igen, ráveheti valami rosszra, ha a barátnőd nem elég szilárd jellem. tehát inkább aggódj, mint hogy utána nagy baj legyen. de azért nem kell túlzásba esni!
2010. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én bízom benne, velem mindíg normális, de őmellette mintha megzakkanna..
2010. júl. 9. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg a barátnődnek a véleményed a dologról. Ez legyen az első lépés. Aztán ha tovább sem változik a helyzet, mondd meg neki, hogy az, hogy több időt tölt el LBjével mint a barátjával nem vet jófényt a kapcsolatotokra.=/ Remélem rendbe jöttök:) 14/l
2010. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek, amint lehet megbeszélem vele.
2010. júl. 9. 19:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!