Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe 10 éves korom óta szerelmes vagyok régen joba voltam vele meg minden de ő nem akart velem járni meg semmi sem.

De most husvét ota van barátnője és már ott is lakik nála.

De viszont a haverjaimtol mindig kérdezi hogy hogy vagyok meg van e barátom meg ilyenek! És ebbőll nem nekem az jön ki hogy mégis akar velem lenni.Szerintetek mit csináljak hagyjam a fenébe vagy probáljam meg visszaszerezni? Husvét ota élni sincs kedvem!! Belehalok a szomoruságba:S:'(


2010. júl. 9. 14:44
 1/9 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Valószinűleg,csak barátkánt érdeklödik irántad...Ha te kellenél neki,veled élne,nem?
2010. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ... köszi a válaszodat:)
2010. júl. 9. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a helyzet!Hagyd a fenébe!
2010. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi de nem megy akármit csinálok csak ő van az eszembe! más fiu szóba se jöhet!:s
2010. júl. 9. 14:53
 5/9 Beatrix17 ***** válasza:
Azért rajta kattogsz,mert nincs,aki elfelejtetné veled!!Nyisd ki a szemed,és vedd észre,hogy más himnemű is létezik!!
2010. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek nézz előre is,ne csak hátra.Annyi jó pasi van!
2010. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megértelek,velem is volt ilyen:S el fog múlni...nézz előre!
2010. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

engem két honapja hagyot el a barátom

és igen nehéz másra gondolni mert persze hiányzik,szeretem stb

de menj ki kicsit az utcára, járkálj el mindenhova, és rengeteg helyes pasit látni:D sokkal jobbat is találsz majd mint az a fiu hidd el

16L

2010. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te egy nyelvújító leszel valószínűleg, az írásodból ítélve.

Egyébként fake, nem is vagy még 10 éves..=)

2010. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!