Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék szakítani a szerelmemmel, aki mániás Depresszióban szenved?

Figyelt kérdés

KÉRLEK SEGÍTSETEK!


Nem szeretném megbántani, de képtelen vagyok elképzelni Vele a továbbiakban a közös jövőnket. Depresszió mániában szenved, antidepresszánsokat szed, és életében először boldog, és szerelmes. Ha elhagynám, félek, hogy még nagyobb bajt okoznék Neki, amit nem akarok, hiszen szeretem, de én őszintén szólva szenvedek ebben a kapcsolatban.

Kultúráltan szeretnék Vele szakítani, nem akarok lelki sérüléseket okozni.


Kérlek Benneteket adjatok tanácsokat, hogyan tehetném ezt meg.


Köszönöm!


2008. nov. 12. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha így írsz róla h a szerelmed, akkornem értem miért akarsz vele szakítani. Nem lehetne inkább megoldani a problémákat, hiszen szereted?! Bár nem tudom mi a probléma mert nem írtál semmi konkrétat.
2008. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2008. nov. 12. 20:28
 3/13 A kérdező kommentje:

Ahhoz, hogy teljes, normális életet éljünk, gyógyszerekkel tömik tele.

De ha nem venne be gyógyszert....

2008. nov. 12. 20:30
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy a probléma feltárását feszegeted, abból sajnos van elég, én a megoldást keresem, amire vonatkozik a kérdés.


Azzal nem megyek előre, ha kitárgyalom a problémákat. A döntésem végleges.


Köszönöm a hozzászólást! :)

2008. nov. 12. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Egy két atyai pofon és egy baráti seggberúgás lenne a legjobb a barátodnak, hogy végre szedje össze magát, fejezze be a picsogást, és legyen férfi! Nem kellenek a szar gyógyszerek, minden csak elhatározás kérdése! Én is ilyen voltam, mindenki csak pátyolgatott meg stb, mígnem egy szép napon valaki nagyon kiosztott, és rájöttem, hogy mekkora egy szánalom voltam...
2008. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:D Ez aranyos. Rossz gyerekkora volt, onnan hozta a sérüléseket, de könyörgöm mindenkiben vannak gyerekkori sérelmek. Ő beismeri és tudja is magáról, hogy akaratgyenge és mindenbe belekezd, aztán nem fejezi be. Szerinted fog változni, mert nem szeretném egy rossz alapokra fektetett kapcsolatban leélni az életem egy szakaszát, főleg úgy, hogy a családalapítást a közeljövőben tervezem.
2008. nov. 12. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A bipolaritas nem depresszio mania, hanem manias depresszio... egy betegseg, nem azon mulik, hogy mindenkinek van gyerekkori serelme, vagy nincs. Akinek mondjuk szivritmus zavara van, az is szed ra gyogyszert, erre is kell, egyszeruen be kell "allitani" a kedvet, kulonben elviselhetetlen (mind neki, mind masnak). Aki nem ismert ilyen beteget, az nehezen tudja ezt elkepzelni... ebbol egyedul nem lehet kijonni.


A kerdesedre visszaterve, eleg nehez. Szerintem jobb, ha meg most szakitasz vele, ha meg a kapcsolat eleje fele jartok, nem tudom, ezt nem irtad, de minel tovabb huzod, annal rosszabb lesz kesobb. Ugy veszem ki az irasodbol (ha mar a csaladalapitason gondokolkodsz), hogy felnott emberek vagytok. Ulj le vele, mikor alkalmasnak latod, mikor ugy veszed eszre, hogy jobb kedve van (ne tarts attol, hogy elrontod - ha epp melyponton van, csak megtobbet artasz neki), es mondd el neki, hogy neked ez igy nem megy. Probalj meg mellette maradni, mint barat, ha ez nem terhes szamodra, egy ideig valoszinu, hogy szukesege lehet tamogatasra (akar itt bevonhatnal egy kozeli baratot is, mert lehet, hogy a szakitas utan egy darabig nem tud rad baratkent tekinteni), kozvetve vagy kozvetlenul, de ne hagyd magara, figyelj ra, ez a legfontosabb.


Sok sikert.

2008. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
2008. nov. 12. 21:46
 9/13 A kérdező kommentje:

na jó de, leülök vele, és hogy kezdjem?


"nézd nem akarlak megbántani, de"


Valami öteletet szeretnék kérni, hogy hogyan lehet udvarisan szakítani, Nálatok milyen udvarias szakítási formák váltak be?

2008. nov. 12. 22:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat igy, hogy nem ismerjuk a helyzetet, csodat ne varj senkitol :) En probaltam nagyon kedves lenni mindig. Megkernem, hogy uljunk le, es valami ilyesfele keppen folytatnam: "Sokat gondolkodtam az utobbi idoben kettonkon... Arra jutottam, hogy bar tovabbra is kozel erezlek magamhoz, de x es y okok miatt egyszeruen nem tudom elkepzelni veled, hogy folytassuk a tovabbiakban... tudom, hogy hulyen hangzik, de ettol meg tenyleg fontos vagy, ha neked nem kellemetlen, szeretnem, ha baratok maradhatnank. Melletted allok mindenben, segitek, ha tudok, nem szeretnem, hogy hulyeseget csinalj, de ugy erzem, nem megy ez tovabb..."


Habar jobban megnezve, nem az erzelmekkel van a baj, mert ugy fogalmaztal a kerdesben is, hogy "szerelmemmel"... nem tudom, mik a problemak, de ezek szerint nem olyan, amit mar meg tudtok oldani... talan ezt is el kene mondanod neki, hogy ne remenykedjen feleslegesen - hosszu tavon sokkal rosszabb.

2008. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!