Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után egy picit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egy picit sem reménykedtél, hogy hátha kibékültök?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok a páromba, ő is belém. Egy veszekedésünk odáig fajult, hogy kimondta, hogy vége. Mindketten nagyon makacsok vagyunk, arra várunk, hogy a másik kezdeményezze a békülést.

Néha azt érzem, hogy tényleg vége, aztán meg jön egy sms, ami egy jel arra, hogy mégsem. 1 hete megy ez a huza-vona.


2010. júl. 7. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én mindig reménykedem h kibékülünk ha vita van,eleinte nem akartam soha kezdeményezni(női büszkeség miegymás),de rájöttem nem szabad a sértettség és a büszkeség miatt végleg elrontani egy jó kapcsolatot,mert lehet h mire feleszmélsz késő lesz.
2010. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem megértelek: nehéz bármit is tenni a kapcsolatért, ha ő már kimondta, hogy vége. Akkor is, ha nem gondolta komolyan.

Hány évesek vagytok?

2010. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Mi 4 hónapja szakítottunk, mert nem költöztem hozzájuk, és szerinte nem szeretem eléggé, és emiatt állandóan cseszegetett, sokszor megalázott, ezért én mondtam ki, hogy vége. viszont még mindig szeretjük egymást, és megbeszéltük, hogy ha 30 évesen még nem lesz gyerekünk, akkor összeházasodunk:) és én erre várok, mert nagyon hiányzik, de ha most kibékülnénk, úgyis ugyan az lenne, mint eddig:(

18/L

2010. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ja, és másfél évig voltunk együtt, és előtte 2 évig a legjobb barátom volt:) és most is az, mindent tudunk egymásról...
2010. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én 20L, ő 28.
2010. júl. 7. 22:59
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon reménykedtem, mivel ő szakított velem, és én még mindig szerelmes voltam. Aztán ismét összejöttünk és érdekes mód ő kezdeményezett-én ellenálltam... de persze nem sokáig :) 3 éve vagyunk együtt :)
2010. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

De. Az ember ha szeret, reménykedik.


Tanácsot adni viszont nagyon nehéz. Neked kell átgondolnod, neked kell érezned, hogy ha életed végéig úgy kellene élned, mint ahogyan mellette élsz, az megérné-e.


A saját nagyon keserű tapasztalataim alapján azt tanácsolnám, hogy ne fuss utána, hagyd, hogy vége legyen. Talán csak a rossz tapasztalataim beszélnek belőlem, de én azt gondolom, hogy a szerelem önmagában nem visz el egy kapcsolatot hosszú távon, és nagyon mély sebeket tud okozni egy ilyen kapcsolat.

Hiába a szerelem, egyszerűen vannak emberek, akik nem képes egy működöő kapcsolatra, hiába a nagy szenvedély, csak fájdalmat okoznak egymásnak és szenvednek együtt. Egyszerűen ők nem összevalók. Ilyenkor lehet még egy kört futni, próbálkozni újra és újra, hogy hátha, hátha egyszer jobb lesz, hiszen szeretik egymást, de végül mindig ugyanoda jutnak - hogy nem jó. És aztán amikor végre belátják, hogy na ez így nem mehet tovább, és akkor legyen vége, akkor döbbennek rá, hogy bizony hosszú-hosszú éveket pazaroltak egy olyan kapcsolatra, ami csak fájdalmat hozott.


De a másik oldal pedig, hogy minden kapcsolatban vannak veszekedések. És van olyan is (inkább a filmekben, de az életben is), hogy egyszercsak összevesznek a párok, és aztán büszekség, vagy a jó ég tudja mi miatt nem békülnek ki, és életük végéig ezt a döntésüket bánják.



Nehéz döntés, és neked kell érezned, hogy veletek melyik történik. Sok sikert!

2010. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. júl. 7. 23:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!