Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után egy picit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egy picit sem reménykedtél, hogy hátha kibékültök?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok a páromba, ő is belém. Egy veszekedésünk odáig fajult, hogy kimondta, hogy vége. Mindketten nagyon makacsok vagyunk, arra várunk, hogy a másik kezdeményezze a békülést.

Néha azt érzem, hogy tényleg vége, aztán meg jön egy sms, ami egy jel arra, hogy mégsem. 1 hete megy ez a huza-vona.


2010. júl. 7. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most olvasd el az első 5 szót amit írtál... ha ezt érzed, már hogyan lehetne vége? legalábbis részedről nem, és ne hagyd, hogy a makcsságod erősebb legyen! Én biztosan megpróbálnám rendbe hozni, ha ennyire biztos vagyok az érzéseimben!
2010. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De igen, nagyon reménykedtem akkor is, ha ésszel felfogtam, hogy tényleg nem vagyunk egymáshoz valók. Meg aztán az önbecsülésembenis rendesen kárt tett azzal, hogy hónapokig csalt, mielőtt lebukott. Ennek ellenére futottam utána még két-három hónapig, magam sem tudom, hogy miért. Én is angyon szerettem őt, aztán egy idő után tudtam már tisztán is gondolkodni, és új életet kezdtem. Örökre tanultam a leckéből.
2010. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
De még mennyire..
2010. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig reménykedtem... Kár volt. De nem érdemes makacskodni kimondhatod nyugodtan ha te nem akarod hogy vége legyen lehet hogy csak ennyi kell... Minden kapcsolat más. Legyél őszinte! Ha szereted a párodat mond ki amit gondolsz akár még rendbe is jöhet minden...
2010. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretném ha megkeresne. De ha ő szakított, talán nem nekem kéne futnom utána.
2010. júl. 7. 22:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapig reménykedtem. Annyi kellett, hogy rájöjjünk, hogy mi tényleg összetartozunk. Sokat szenvedtem, de megérte, most olyan szép pár vagyunk :D
2010. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék három hónapot várni :O
2010. júl. 7. 22:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Pedig kedves kérdező ez türelem játék ám a javából.
2010. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

én is átéltem.húztuk-vontuk a dolgokat,de csak vége lett,sokáig reménykedtem hogy helyre jön,de nem így lett.pedig szinte imádtam,de állandóan civakodtunk,nem volt hozzám való.

hányadik ilyen veszekedésetek volt(nem összesen,hanem hányadik ilyen komoly)?

2010. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Talán a 4. vagy az 5. ami komoly, de ez az első, hogy szakítottunk. Előtte csak mosolyszünet volt.
2010. júl. 7. 22:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!